Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok. Szerintetek előny...

Lányok. Szerintetek előny vagy hátrány egy kapcsolatban ha egy 18 éves fiú még tapasztalatlan az ágyban? Ha lehet indokoljátok meg hogy miért előny vagy miért hátrány.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Nem volt még párkapcsolatom és még szűz vagyok.
2009. aug. 19. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne probléma? Mit akarsz 18 évesen? Inkább tanulj meg szeretni és ne gondolj a szexre, mert felesleges. Értelmetlen dolgokon agyaltok, ami nincs kihatással az életetekre. Szeresd a barátnődet ha lesz majd. Ismerjétek meg egymást minél közelebbről és a dologgal várjatok legalább egy évet. Nem kell az állati ösztönök után rohanni...

Van idő...

Én is ezt teszem.

Van egy közmondás: Aki lassan jár, tovább él..

2009. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom 20 éves és még szűz. énis az vagyok és nagyon örülök neki, hogy nem feküdt eddig össze senkivel és TALÁN én leszek az első neki :)


Örülj annak, hogy 18 évesen szűz vagy :) a lány meglátod örülni fog :)

2009. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
én személy szerint örülnék neki :)
2009. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Na mi van, ti már azt várjátok, hogy már az anyaméhben tudjon dugni egy fiú...?

Valahol el kell kezdeni....


Lányok. Szerintetek előny vagy hátrány egy kapcsolatban ha egy 18 éves fiú még tapasztalatlan az ágyban? Ha lehet indokoljátok meg hogy miért előny vagy miért hátrány.


Ha ennyire zavar és ilyen ostoba kérdést teszel fel, akkor menj egy 30 éves nőhöz...

Meg ráadásul a fiúk fiatalabb lányokat választanak, akik bizonyos %-ban tapasztalatlanok! Szóval ne korbácsold magad emiatt!!!

2009. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!