Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan nyugodhatnék le? Ma...

Hogyan nyugodhatnék le? Ma megtörténik, ha minden jól megy.

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok, félek az elsőtől...próbálok lenyugodni, nem szoktam soha alkoholt inni, de lehet iszok egy pohárral, attól el tudnék lazulni jobban? Már egyszer próbálkoztunk, akkor kb 2 centire sikerült bedugnia a páromnak..és eléggé fájt:S

Bocsi az összeszedetlen kérdésért, csak nagyon izgulok:))

20/L



2012. dec. 6. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pont ez a baj, hogy ennyire feszült vagy, ezért nem tudja behelyezni a virslit.
2012. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
megertelek, de ne idegeskedj, hanem gondolj arra, hogy minden jo lesz, menni fog, csak az ovszert ne hagyjatok ki! beszelgessetek nyugodtan a paroddal, hallgassatok zenet! sok sikert!
2012. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tudom, ezért gondoltam, hogy egy kis alkohol jót tenne. Nagyon félek, hogy durván fájna, vagy nem jön össze megint, és nem tudom 100%ban legyőzni ezt magamban.
2012. dec. 6. 20:29
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. dec. 6. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Mielőtt beteszi, előtte az ujjával is csinálja neked?
2012. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, tudom hülyeség így belevágni, de az ujjazás valahogy sosem jött be. Amikor próbáltuk, nem esett jól, nem is hagytam, hogy bedugja, mert lehet csak "feszegetné" meg ilyesmi a szűzhártyám, így meg ha a péniszét dugja majd be, akkor biztos átszakad rendesen és túl vagyok rajta..:/
2012. dec. 6. 20:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ezen most jót mosolyogtam. Az ujjazástól semmi bajod nem lesz. Nem "feszegetné", maximum egy kicsit tágítana, ami még előnyös is lenne. Kár ennyire ráizgulni, mert ha befeszülsz, az neki is rossz. Lazítsd el magad, nem fáj az annyira. 17/L
2012. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:) Mégis csak próbáljuk előbb az ujjazást, akármennyire is kellemetlen?
2012. dec. 6. 20:52
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom így lenne a logikus, nem vagyok hülye meg ilyesmi, csak az a baj, hogy nagyon félek ettől:)
2012. dec. 6. 20:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam, hogy hülye vagy. Elhiszem, hogy félsz tőle, de hidd el felesleges. Ha számodra kellemetlen az ujjazás, akkor azt hanyagoljátok. Simogasson, és izgasson ujjal, anélkül, hogy felnyúlna. Esetleg orálisan próbáltátok már?
2012. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!