Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfiak, mit tennétek, ha az...

Férfiak, mit tennétek, ha az interneten keresztül megismert nőről kiderülne, hogy 41 évesen még szűz?

Figyelt kérdés
Már kb. fél éve tart a kapcsolatunk, nagyon jó fej, és szép, aranyos, karcsú, értelmes, jó humorérzékű nőről van szó, személyesen is többször találkoztunk, habár távkapcsolatról van szó, kb. 150 km a közöttünk levő távolság, viszont, mint pár hete kiderült, ő még szűz. Én elvált férfi vagyok, s a "hír" hallatán szinte lebénultam. Mintha a másik felemet találtam volna meg, azt, akire mindig is vágytam, de mit kezdjek én, az én koromban (44 évesen) egy szűz "vénlánnyal"??
2012. dec. 11. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
B.I.N.G.O.
2012. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi volt (ha volt) a magyarázata erre?
2012. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megdugnám.
2012. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Becsüld meg..
2012. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, volt egy nagy szerelme, aki autóbalesetben meghalt, amikor ő még csak 21 éves volt. Egyébként vallásos is, s úgy képzelte, akarta, hogy csak majd házasságkötés után él nemi életet. Azóta felhagyott ezzel a nézetével, viszont amellett kitartott, hogy csak azzal fekszik le, aki iránt szerelmet érez, s azóta ez nem következett be. Egyszerűen nem volt jókor jó helyen, s nem találta meg az igazit. Legalábbis ő ezt állítja. Közöttünk már egyébként petting volt, s fantasztikusan jó volt :-)
2012. dec. 11. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy ő a másik feled, akkor ne problémázz ezen, mert a végén még elszalasztod az igazit...
2012. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha ez az egyetlen probléma, ami felmerült - ha ez probléma egyáltalán -, akkor nehogy már ezen múljon...

Különben is, a magyarázata eléggé elfogadható szerintem.

2012. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha megdugod akkor lehet hogy a volt palijának rádszáll a szelleme!!
2012. dec. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindenesetre gyanúsnak találnám a dolgot! Ott valami nem stimmelhet, ha ez így alakult. De azért bevállalnám, hogy megtudjam az igazat!
2012. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

figyelj, ha valami miatt nem akarsz vele osszejonni, en megismernem. :p

31/f

2012. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!