Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mit fognak szólni...

Szerintetek mit fognak szólni a szüleim ahhoz, hogy nem fogok sohasem nőt találni magamnak?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok szűz, és csókszűz is. Külsőmmel nincs probléma mivel anyum barátnői/kolléganői azt szokták mondani hogy milyen jóképű vagyok. Ehhez mondjuk hozzájárult az hogy 6 éve rendszeresen sportolok (bodybuilding). De amilyen kitartó vagyok a sport terén olyan lúzer vagyok nőzésben. Rájöttem nem nekem találták ki ezt a csajozás dolgot. Önbizalmam van, azzal nincs is gond.Én már megbarátkoztam a gondolattal hogy szűz is maradok egész életemben , így kedvenc sportomat 101%-os erőbedobbással csinálhatom. Nő mellet mondjuk ez nem így lenne, ezért nem is bánom hogy nincs- nem is lesz.De hogy mondjam meg ezt szüleimnek? Biztos hogy kiakadnának. Már most is cseszegetnek hogy már miért nincs barátnőm, persze ők szeretetből próbálnak ösztönözni, de nem értik a lelki gondjaimat. Igaz lelkileg kicsit mindig kisebbségi komplexusom van.(ez múltamból fakadóan, és ezt nem részletezném.) De ettől még simán pl.: mások találnának barátnőt maguk mellé.Ezen nem tudok változtatni. De ezt családom is tudja. Barátaim sem értik, nekik is már volt 3-4 hosszabb kapcsolatuk pedig nem is edzenek, külsőjük tiszta átlagos.És van aki azt írja ,(pl itt gyk-n is) hogy legyen jó külsőd és akkor tapadni fognak rád a csajok, leszólítanak stb. Hát ez nem így van, én tapasztalatból tudom, jó külsőm van a csajok megnéznek de le se szrnak. Szerintetek szüleim nagyon szégyelni fognak ezért? Ismerősök is azt kérdezgetik amikor mondjuk összejön a család, hogy baránőm van-e már stb. Ti mit tenétek a helyemben? Ja, és aki ilyeneket tanácsolna ,hogy prosti, bulizás, meg menjek el diszkóba, annak már most leírom , hogy KIZÁRT.

2012. dec. 11. 17:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23 évesen még szűz vagy , te vén róka...
2012. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Na most az önbizalom és a kisebbségi komplexus kissé kizárja egymást..
2012. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

hát ha azt várod,hogy egy lány szólítson le akkor tévedésben vagy! a fiúnak kell leszólítani a lányt, lehet maradi vagyok és ez miatt még nem volt barátom,de én biztos nem mennék oda egy csávóhoz sem!


a szüleiddel meg beszélj erről,őszintén!

lehet,hogy nem fognak veled egyet érteni,de idővel megbékélnek majd..


nekem is állandóan azt hajtogaják mikor lesz barátod stb ,idegesít nagyon, én mondjuk szeretnék párt és családot is majd a jövőben,de ha minden fiú nyuszi ahhoz ,hogy leszólítson arról nem tehetek!


20/L

2012. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Pedig a diszkóribik tapadnának rád.
2012. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz diszkóribanc nekem nem kell. Lehet hogy túl nagy az igényem egy normális csinos lányra a mai világban.
2012. dec. 11. 17:15
 6/21 anonim válasza:

Én ezt egy egyszerű válasszal rövidre szoktam zárni:

"Még nem ment el teljesen az eszem, vagy még nem jött meg." Erre még senki sem tudott igazán ütős válasszal előállni.

2012. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig a barátnőt hajtogatta édesanyám,mostanra megnyugodott és beletörődött hogy én más vagyok mint az átlag.


26f

2012. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán kezdeményeztél már? leszólítottál már egy lányt?
2012. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez pozitív dolog viszont, hogy a minőség is számít. De ahogy előttem is írták, ne várj arra, hogy a lányok kezdeményezzenek, ez nem túl férfias. Udvariasan szólítsd meg, aki tetszik, szimpatikus, aztán majd alakul. A külsőd egyébként üzenetet hordoz, nem kizárt, hogy páran előítéletekkel viseltetnek irántad, de ha normális vagy, akkor az kiderül már pár szóból.
2012. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Még általános iskolában szerelmet vallottam 1 lánynak azóta nem is próbálkozok olyan durván szereltek le. Hogy elment a leszólítástól a kedvem.
2012. dec. 11. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!