Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves szűzként, már nyugodta...

25 éves szűzként, már nyugodtan szüzességi fogadalmat tehetek?

Figyelt kérdés
10-12 éve álmodozom arról, hogy megtörténik velem a dolog. De én csak megöregedtem ez idő alatt, túlkorosodtam a szüzességemet. Mit tehetek? Nem tudok becsajozni. :(
2012. dec. 16. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Vagy go -> külföldre, ott teremhet neked babér :)
2012. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok, és Kelet Európaiként semmi esélyed sincsen a helyi csajoknál!!! :((
2012. dec. 16. 17:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet még barátnőd. Barátkozz csajokkal ne mint barátnő csak mint barát, ők adhatnak jó tanácsokat hogyan csábíts el egy lányt és még kitudja. Nekem ez bejött 19 évesen, egyből lett barátnőm és nem barátságból, csak a csaj barátaim segítettek pár apróbb tanáccsal:)
2012. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá akkor áshatod is a síródat...
2012. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyenesen kötelező fogadalmat tenned, és kolostorba vonulni!
2012. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az én barátom 29 volt,én voltam neki az első, szóval ne add fel :)
2012. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ha így fogod fel,tényleg szűz maradsz. Nem álmodozni kell,hanem cselekedni.Keress jó társaságot,stb..Mondjuk a mai fiatal lányok között nehéz normálisat találni,ezért nyugodtan keress idősebb nőket (30-40),ők úgy is kedvelik a fiatal férfiakat,na meg érettebek. :)

24/F

2012. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Járj bulizni, kicsit iszogass előtte, az oldja a gátlásokat. Nem mondom, hogy rúgjál be, mint a szemét. Én sem vagyok egy Casanova, de ha pár sör van bennem, olyan egyszerűen fel tudok szedni csajt.
2012. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
hát, tehetsz idegesen is szüzességi fogadalmat, ha neked az tetszik :D
2012. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hol vagy? Thaiföld, Kambodzsa, Vietnam, Laosz?


Ha a (vissza)fejlett Nyugaton vagy, ott ugyanannyi az esélyed, mint itt, mert ott is ugyanúgy értékválság van, mint itt.

2012. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!