Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan lány aki házasságig...

Van olyan lány aki házasságig várna a szexel?

Figyelt kérdés
Egy átlagos fiatalember volnék. Tele tervekkel, és életerővel. Egyetemre járok, néha szórakozni. Mint minden fiatal. De szűz vagyok, mert megfogadtam, hogy az első szerelmemmel fogom elveszíteni(aki viszont is szeret), a nászéjszakánkon. Én csak szeretnék boldogan élni, és ehhez egy olyan társra van szükségem, aki hasonlóan gondolkodik, mint én. A mai modern világ számomra furcsa, és nem szimpatikus ez az életfelfogás, hogy a szex a szex a legfontosabb. Én is vágyom rá, de van önfegyelmem. Nem arról van szó, h ronda v béna lennék. Nagyon is jól nézek ki, pont ezért nem is gondolják, h szűz lennék. Én meg nem verem nagy dobra, ezt senkinek sem kell tudnia. A szüzességemet nem szégyenlem, de nem is kürtölöm büszkén világgá az elhatározásom, majd az megtudja akinek meg kell tudnia, a többiek meg hihetnek amit akarnak.

2012. dec. 19. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
2012. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ja maradjál szűz addig amíg össze nem házasodsz valakivel (Mondjuk 25 éves korodig)


Aztán másnap meg elhagyjátok egymást,nagyon megéri,nem?

2012. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Egyetemre járok - első szerelmemmel fogom elveszíteni(aki viszont is szeret)


Ne haragudj, egyetemi éveid előtt nem volt senkid? Mégcsak tini szerelem se? Egyébként, ez akkor volt menő dolog mikor a nőket semmibe vették, szavuk nemvolt semmi ! Ők házasság előtt nem is szexelhettek, különben k*rvának nyílvánították őket, házasság előtt megnézték szűz-e !

Ez már nem az a világ haver! 20évesen igenis szexeljen az ember,próbáljon fel több nőt és ne 10év házasság után akarjon felpróbálni új lyukakat.


Vágysz a szexre mégis megvonod magadtól? Önmegtartóztatás? Mintha droggal kínálnának te mégse csinálod mert szerinted az rossz, pedig jól esne? Ne haragudj de ez elég gyász egy egyetemistától.

2012. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen van, de én ezzel nem értek egyet. Ha összeházasodok valakivel, akkor nem tervezek elválni. Viszont, a szex fontos része egy kapcsolatnak, és ha valami miatt nem jó... Akkor meg lehet választani, hogy mégis elválsz, vagy pedig élsz egy olyan kapcsolatban, amiben nem érzed jól magad.
2012. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van, de 100ból 2. ma már ez nem szokás, a szex pedig nem egy tiltott dolog. Nincsen megtiltva hogy jól érezd magad.Ennyi erővel ne is elégíts ki magadon..
2012. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

32f

30 éves koromban veszítettem el a feleségemmel a nászéjszakán, akkor már 3 éve együtt voltunk, bár neki nem én voltam az első, de megértette, hogy én várni szeretnék, nem vallási okokból semmi ilyesmi, egyszerűen én így tartottam helyesnek, amúgy azóta szinte minden nap...

abban biztos vagyok, hogy nem lennék ilyen sikeres a vállalkozásomban, ha nem tanultam volna az ilyen hülyeségeimből ilyen hatalmas önfegyelmet.

2012. dec. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
48%
Gratulalok! De bezzeg ha egy no fekudt le 6 pasival eleteben az egy mocskos k....
2012. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez most hogy jött ide?
2012. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dolores55 válasza:
Van bizony!
2015. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!