Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Önző vagyok, ha nem kell...

Önző vagyok, ha nem kell nekem egy olyan lány, aki a házasságig őrizni akarja a szüzességét?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat várok, ne kíméljetek, viszont legyetek meggyőzőek, megfelelő érvekkel meggyőzhető vagyok!


Én nem hiszem, hogy jó ötlet, ha a szexuális különbözőségek akkor derülnek ki a gyakorlatban is, mikor már összeházasodtunk. Ezért gondolom így.

Egyébként abszolút házasságpárti vagyok, meg hűséges típus. Épp ezért akarom elkerülni, hogy ebből legyen gond.


Pl. az gond, ha én bevállalósabb vagyok, a leendő feleségem meg kevésbé, vagy épp fordítva (gondolok itt pl. arra, hogy kinek milyen gyakran támad kedve szeretkezni, vagy arra, hogy melyikünknek mennyire fontos az orál - bocs!), és ezt beszéd szintjén kevés tisztázni.


Meg még egy: aki házasságig szűz akar maradni, az szükségszerűen visszafogott lesz az ágyban, vagy ezt csak én gondolom?


2010. nov. 9. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
hat meg leteznek ilyen lanyok, de meg a legrendesebb lanyok se varnak olyan sokaig.. max huszonvalahanyas eves korig es ott az elso szerelmukkel lefekszenek... olyan aki hazzasagig nem fekszik le senkivel olyan lehet, hogy tenyleg van/lesz, de olyan nehez megtalalni oket mint a tut a szenakazalban...
2010. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
egyáltalán nem vagy önzö sőt egy kapcsolatnak tökéletesnek kell lennie hogy megházasodj és ebben elég kellemetlen ha házasság után derül ki hogy a sex problémát jelent mert ez egy nagyon fontos tényező egy kapcsolatban (bár persze ezt kevesen vallják be.)
2010. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
semmiképp nem vagy önző. Sőt! Az ilyen világraszóló lúzer lányokat nem árt időben felvilágositani hogy hol és mikor él, még mielőtt nagy csapás éri
2010. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
szerintem mondd meg neki,hogy ezzel semmit nem ér el. a szex fontos,és ha a leendő férjével egyszerűen nem illenek össze az ágyban baszhatják a házasságot. szépen vezesd fel neki.. aztán hagyd ott,majd keres ha akar valamit.
2010. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A 3. válaszolót valakik ugyancsak lepontozták - kíváncsian várom azok hozzászólásait is, akik nem értenek egyet vele. Bátran! :-) A többieknek meg köszi!
2010. nov. 9. 20:29
 6/12 anonim válasza:
100%
Hát figyi...szntem nem vagy önző, neked is vannak "szükségleteid". Az olyan lányok úgy gondolják, h a pasik, majd úgy is olyanokat keresnek majd, akiket még nem hazsnáltak, meg ilyenek...volt osztálytársam is folyton ezzel jött. Valamien szinten őket is megértem, de más szinten titeket is. Vannak ilyenek és olyanok is. Mellesleg, h tényleg a lényegre térjek egyátalán nem biztos, h visszafogott lessz az ágyban. Az ismerősöm amikor megnősült olyan lányt vett el, aki még szűz volt, mert hát a lány ilyen típus volt....de mindent ki akar próbálni, amit lehet...nem is olyan szerény mint amiennek hittem akkor. Másik oldalról, meg neked van igazad...mi lessz ha nem paszolnak össze ? :)
2010. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én csak az utolsóra tudok válaszolni:D..nem.

én is úgy tervezem hogy csak házasság után, mert elv és hogy ne használhassanak ki, de közben pedig mondhatni elég pervi vok :D

20/L

2010. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2010. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy önző. Egyszerűen nem illetek össze. Bocsi. Teljesen mások az igényeitek. Alapvető különbség, hogy Te már szeretnél szeretkezni, ő meg még nem. Komoly ellentét. Ahogy írtad, nem is egyforma a szexuális étvágyatok (bár honnan tudod, ha még nem feküdtetek le). Hát vagy vedd el gyorsan feleségül, aztán ha nagyon nem OK, majd elváltok. Vagy hagyd el, és keress egy olyan lányt, akivel jobban megértitek egymást.
2010. nov. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. =]
2010. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!