Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vasárnap talizok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap talizok egy lánnyal és el akarom mondani neki, hogy többet akarok mint barátság. Azt mondták, hogy ne mondjam el neki, hanem jelezzem felé. De én ezt nem merem mert ő az első. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

17 f vagyok a lány 16

Mindketten kezdők vagyunk.

Semmi csók,semmi szex. Mindkét oldalról.

tehát nem akarom megcsókolni mert félek h félrehúzza a fejem és félek elrontom.

Hogy mondjam el neki ? Ne mondjam h szeretlek ? csak azt h teccel ? avyg h többet akarok mint barátság ?


2011. márc. 14. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem adj neki az elején jeleket és figyelj a randin az ö jelzéseire.Aztán ha jó volt a randi akk mondd meg neki h mit érzel..
2011. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de ez eleve nem randinak indul hanem baráti sétának :)
2011. márc. 14. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Először csak beszélgessetek, sétáljatok, nevessetek. Legyél vele kedves, figyelmes, ne káromkodj, ne dicsekedj semmivel, ne játszd meg magad (te biztos nem ilyen vagy, de sok srác hiszi, hogy ezekkel lehet lányokat hódítani, pedig sokszor csak elijesztik őket).


Ha a lányon látod, hogy jól érzi magát veled, akkor a séta végefelé elmondhatod neki, hogy milyen szép volt ez a délután/este, és szeretnél még vele többet találkozni, jobban megismerni, és úgy érzed, hogy több is lehetne, mint barátság. Ennyi szerintem elég, ezzel nem is ijeszted el, de egyértelműen elmondtad a szándékaidat. Nem vagy tolakodó, de kezdeményezel, a lányok ezt szeretik, főleg ha még nem volt barátja.


Szerintem azt ne mondd még neki, hogy szereted. Nekem pl. (bár én már 21 vagyok) nem tetszik, ha egy fiú már az első, második randin szerelmet vall... nekem ez olyan elsietettnek tűnik, én legalábbis csak akkor leszek szerelmes valakibe, ha már jobban megismertem.


Mondd helyette azt, hogy nagyon tetszik, és szimpatikus, kedves lánynak tartod. :) A "szeretlek" szó lehet hogy elijesztené, nem tudna mit kezdeni vele, ha még a csókig se jutott el eddig senkivel. Ráérsz azt később mondani, ha már tényleg jártok. :) (De vannak akik ki sem mondják, és így is nagyon szeretik egymást.)


Ha a lány elfogadja, és azt mondja hogy ő is szeretne jobban megismerni, akkor beszéljétek meg a következő találkozót, és búcsúzásnál adj neki két puszit, esetleg öleld meg. Következő alkalommal bepróbálkozhatsz a kézenfogva sétálással, de ha nem szeretné, ne erőltesd, majd legközelebb (egyik ismerősöm 19 évesen is csak a 4. randin hagyta, hogy a pasi megfogja a kezét, mégis összejöttek). Simogasd meg a haját, bókolj, mondd neki, milyen csinos.


Hidd el, ha a kezdeti lépések megvannak, és mindketten szeretnétek ezt a kapcsolatot, akkor utána már könnyebben megy, majd jön minden szép sorjában, a lényeg hogy ne kapkodjátok el.



Na, ez kicsit hosszú lett, de talán van benne pár használható gondolat. :D


21/L

2011. márc. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

De én már egy éve ismerem és fogtam már meg a kezét és hagyta is :)

Bár azóta összevesztünk úgy h nem beszéltünk 5 hónapig :S

De a lényeg h vasárnap végzetes lesz :)

Remélem sikerül :)

2011. márc. 15. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Szedjél neki a séta közben virágot, meg adj a szájába csokit, nézd, hogy szeret-e Veled flörtölni. Játssz a hajával, stb.

Majd viszonozza és érintéseket, és akkor kialakul a kapcsolat. De nem egy nap alatt.:)

Mielőtt elváltok, kérdezd meg, hogy jövő héten is akar-e találkozni.

2012. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!