Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elakarom veszíteni a szüzesség...

Elakarom veszíteni a szüzességem. És egyik haverom mondta is, hogy 'segít' ebben (lefekszik velem). De nem tartom jónak, hogy olyannal történjen meg a dolog akit nem szeretek. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
ez az illető NAGYON helyes. Bárki lányt megkaphatna. De félek hogy ha mégis megtörténik akkor valakinek elmeséli, mert van egy kis gondom ami miatt bizonytalan vagyok. Meg egy kicsit félek hogyha lefekszek vele mit kell csinálni. De az majd jön magától gondolom. A másik problémám hogy az egyik barátnőmnek NAGYON tetszik ez a fiú. A fiú tudja is de már rég meg mondta hogy nem fog vele járni, a barátnőm ettől függetlenül szereti .nem tudom mit csinaljak. Mondta a fiú hogy senki nem tudná meg.

2012. dec. 21. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele,szar lenne a barátnődnek is, meg lehet hogy átver és szétkürtöli
2012. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Inkább olyannal legyél elsőre akit szeretsz,megbizól benne,figyel rád stb...

Nem jó ötlet idegennel,ráadásul az elsőre mindig emlékezni fogsz.

2012. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp gondold meg..

Szerintem ne tedd meg vele

2012. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Pláne ne 14 évesen.
2012. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tuti h megtudná valaki, erre akár mérget is vehetsz. Büszkélkedni fog valszeg vele. De ez csak egy dolog.

A másik, csak hogy tudd, bár lehet h nem érdekel, azért elmondom. Nekem egy olyan lány, aki megdugatta magát, csak h ne legyen szüz, tuti nem kéne. És ezzel nem vagyok egyedül. Persze mondhatod, h kit érdekelnek az ilyen fiúk, de gondoltam azért megírom, h tudd, h a szüzesség minden áron való elvesztésének árnyoldala is lehet a késöbbiekben...

2012. dec. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ez a cél, hogy nem legyél szűz, akkor nem mindegy kivel történik? Normális esetben nem az a cél, hogy elveszítsd, hanem az a következmény..... (Remélem megérted ezt a mondatod, ha nem akkor majd elmagyarázza valaki.)
2012. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2012. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
75%
hülye tiniribanc vagy
2012. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a ember, aki csak azért akar lefeküdni valakivel, hogy túl legyen a szüzessége elvesztésén, és nem szerelemből tenné, semmi tiszteletet nem érdemel!!!
2012. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

A szüzesség elvesztése nem nagy dolog. Az emberek túlmisztifikálják. A szüzesség körüli nagy kérdést olyan pasik találták ki, akik annyira fontosnak tartják a péniszüket, hogy szerintük az megváltoztatja egy lány, nő életét, és azt, hogy milyen értékes és milyen is ő egyáltalán. Hát nem.

Viszont sok minden múlik a TE beállítottságodtól is. Ha fizikailag vonzódsz a barátodhoz, és vállalod azt a kockázatot, hogy nagy valószínűséggel egyszer lefekszetek és ennyi az egész, és te ezt elfogadod, akkor feküdj le vele. A szex jó dolog, ha az ember csinálja, élvezze is. Viszont, ha tetszik is a fiú, tehát érzelmi síkon is megmozgat, akkor nem feltétlen tanácsos lefeküdni vele, mert az ágyban tanúsított esetleges gyengédségét félreértheted, amiből nagy csalódás lehet a végén, az meg senkinek sem jó. Te majd üldözöd a szerelmeddel, hisztizel neki, miközben totál ideggörcs és szerelmi bánatos leszel.

Én azt tanácsolom, hogy csak azért, hogy már ne legyél szűz, ne feküdj le vele, annak semmi értelme. Valószínűleg úgysem élveznéd így. Csak akkor vállald be, ha kívánod a srácot fizikailag.

21L

2012. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!