Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elakarom veszíteni a szüzesség...

Elakarom veszíteni a szüzességem. És egyik haverom mondta is, hogy 'segít' ebben (lefekszik velem). De nem tartom jónak, hogy olyannal történjen meg a dolog akit nem szeretek. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
ez az illető NAGYON helyes. Bárki lányt megkaphatna. De félek hogy ha mégis megtörténik akkor valakinek elmeséli, mert van egy kis gondom ami miatt bizonytalan vagyok. Meg egy kicsit félek hogyha lefekszek vele mit kell csinálni. De az majd jön magától gondolom. A másik problémám hogy az egyik barátnőmnek NAGYON tetszik ez a fiú. A fiú tudja is de már rég meg mondta hogy nem fog vele járni, a barátnőm ettől függetlenül szereti .nem tudom mit csinaljak. Mondta a fiú hogy senki nem tudná meg.

2012. dec. 21. 23:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%
És mért akarod elveszíteni? Szerintem egy lány inkább legyen százszor félénk, és tapasztalatlan, mint egyszer is könnyűvérű. Örülj neki, hogy még szűz vagy, és csak olyannal veszítsd el, aki megérdemel téged.
2012. dec. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!