Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány miről ismerszik meg?

Szűz lány miről ismerszik meg?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 15:44
 1/8 okoska31 ***** válasza:

van rajta egy marha nagy behajtani tilos tábla.

nem tudtad?

2012. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs rájuk írva..
2012. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valami árulkodó dolog csak van.
2012. dec. 22. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazából semmiről.


Az személyiség kérdése, hogy ki mennyire van zavarban ha a szex kerül szóba, szóval ez nem általános.


Egy részük tapasztalatlanabb anatómiai vagy hasonló kérdésekben, de igazából az internet világában ezeket az infókat mindenki megtalálja.


A szűzhártya meg egyénileg változó, pont úgy, mint ahogy nincs két egyforma arc vagy testalkat. Szóval ez sem garancia semmire.

2012. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pl. az vagyok, de nem hoz zavarba, ha valaki társaságban felhozza a témát. Ha konkrét tapasztalatokra kérdeznének rá, akkor már zavarba ejtenének, ilyesmit viszont csak ne kérdezgessen tőlem senki, majd elmondom annak, akit arra érdemesnek tartok :D

De most mégis ezt hogy gondolod? Hogy kinézetről megállapítod, vagy mi? Legfeljebb sejteni lehet egy lányról, ha visszafogottabb és nem pasizós fajta, hogy még szűz. De ez sem válik be mindig ;)

2012. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs külső ismertetőjegy, az ágyban elég hamar rá fogsz jönni hogy szűz-e vagy nem.
2012. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szabi007mn válasza:

Van mikor az ágyban sem!!

Annyi hogy én tudtam, hogy szűz a volt barátnőm és elkezdtem finoman ujjalni, de már ő megalapozta ezt a dolgot és ő olyan fajta, hogy annyira kitágitotta a szűzhártyáját, hogy befért akar három ujjam is!!!

Emberfüggő az egész hogy meg tudod-e állapitani vagy sem és sajnos, itt nem fogsz találni a kérdésedre 100%-os választ :(


Akkor nézzük meg jobban (csak ha barátnőről van szó):

Ha elvész a bizalom, akkor jön a kételkedés!!! Ha kételkedés van, akkor félsz hogy hazudik!!! Ha hazudott, akkor kiderül, mert nem ez volt az utolsó!

Ha nem hazudott, akkor ezután sem fog és akkor sem hazudott!!!


:)

2012. dec. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Válaszoló25 ***** válasza:

Vannak árulkodó jelek:

-cumisüvegből iszik

-anyuci reggelente oviba kíséri

2012. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!