Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A párom még szűz, és tervezzük...

A párom még szűz, és tervezzük most hogy szeretkezünk. Nos én voltam már lánnyal de szüzzel nem. A kérdésam a következő. Mire figyeljek oda? Illetve kérnék tippeket tanácsokat, élményeket. Hogy kinek hogy zajlott.

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 12:23
 1/4 anonim válasza:
nem és kor ?
2012. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nos én voltam már lánnyal de szüzzel nem. "


Ergo faszi...

2012. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőként ujjazd meg,és elégítsd ki orálisan(magyarul jól izgasd fel)És csak utána dugd be neki,de mondd meg h szóljon ha fáj, és ha azt mondja h fáj akk vedd ki,és először szépen lassan csináld a mozgást nem dúrr bele. sztem csak első pár bedugásnál fog fájni neki utána már jó lesz:)de aért óvatosan csináld.Jaj es az is fontos hogy nyugis helyen legyetek.sok sikert
2012. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
22 Fiu vagyok, finom leszek minden féle képp és én is ujjal terveztem, esetleg elösször eggyel, és talán kettővel is óvatósan ha az nem fáj még neki akkor megpróbálom mással is, csak érdekelt volna mások tapasztalata mert semmi féle képp nem szeretnék neki fájdalmat okozni, és elsietni sem.
2012. dec. 24. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!