Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mi a véleményetek...

Fiúk! Mi a véleményetek arról, ha egy lány 19 évesen még szűz? Büszkeség lenne nektek első lenni valaki számára ebben?

Figyelt kérdés
Sokak számára már természetes az, hogy 14-15 évesen elveszítik, de szerintem mindennek meg van a maga ideje, és ennek szerintem nem épp 14 évesen .. Vélemény? L/19
2012. dec. 24. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy az lenne:)
2012. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szép dolog az. nem tudom, milyen elvenni, de biztos megvan a maga varázsa
2012. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, az lenne!
2012. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi konkrét véleményem pusztán ennyi információ alapján. Persze, vannak olyan lányok, akik nem dobják oda csak úgy magukat, meg komoly kapcsolatban gondolkodnak, ami nehezen jön össze stb, és ez így rendben van. Lehet viszont, hogy nagyon gátlásos, vagy valami probléma van vele, és azért szűz, mert nem volt lehetősége elveszteni. Ebben az esetben ugye már nem olyan idilli az egész? :)

Szóval nem az alapján kell megítélni valakit, hogy szűz-e vagy sem.

2012. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor kezdenék vele, ha komoly kapcsolatot akarnék tőle. Valószínű, hogy értéknek tartja, ha ennyi ideig megőrizte, és ha összejön valakivel, nem 1 hét után akar ágyba bújni vele. Biztos eltelne jó pár hónap, mire lefeküdnénk. Erre csak akkor várnék, ha tényleg komolyan gondolnám és tartós kapcsolatot is akarnék vele, és valami büszkeség-félét is éreznék, hogy ez a lány nekem adta az értékét, miattam várt ennyi ideig.

Nem lennék képes átvágni őt és szórakozni egy ilyen lánnyal, biztos nem kezdenék úgy kapcsolatot vele, hogy nem szeretem és nem hosszabb távra tervezek vele. Ő valószínűleg komolyan veszi az érzelmeit és nagy törést okozna neki.

2012. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
lehetőség volt, csupán nem az lenne a cél, hogy listát írhassak nevekkel :-s
2012. dec. 24. 12:57
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, mindennek megvan az ideje, és lehet az valakinek 14-15 évesen jön el, amiért nem kell lenézni, leszólni, mert semmivel nem kevesebb és értéktelenebb, mint aki 20+ őrizgeti.

(Most nem a minden héten más pöc$én csúszkáló tinikre gondolok, de az életkor önmagában nem meghatározó.)

2012. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát az én pömpikém elég vastag egy szűz lánynak ezért nem biztos hogy jó lenne egyébként boldog karácsonyt:)
2012. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
irj privit:) egy 19 éves szűz fiú!:D
2012. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Annak örülnék,hogy nem ribanc,és hogy jó szűk,annak meg nem,hogy nincs tapasztalata.
2012. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!