Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mi a véleményetek...

Fiúk! Mi a véleményetek arról, ha egy lány 19 évesen még szűz? Büszkeség lenne nektek első lenni valaki számára ebben?

Figyelt kérdés
Sokak számára már természetes az, hogy 14-15 évesen elveszítik, de szerintem mindennek meg van a maga ideje, és ennek szerintem nem épp 14 évesen .. Vélemény? L/19
2012. dec. 24. 12:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Büszkeség lenne :)
2012. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én 19 voltam,bár én 1 hét után feküdtem le a párommal,nem bírtunk magunkkal,azóta már a vőlegényem,és nagyon örült,hogy Ő volt nekem az első,és büszkeséggel töltötte el,és igazad van nem 14-15 évesen kéne szexelni a gyerekeknek,de hiába mondod,úgyis jönnek sértődöttek,hogy de pedig Ő milyen "érett",meg "szerelmes" volt,úgy gondolom nincs valami rendben az ilyen lányok életében,szülő hiány,nevelés hiány,rossz szülő kapcsolat stb. Hidd el nekem a férfiak imádják ha egy lány szűz 1-20 évesen és nem dobta csak úgy magát valakinek
2012. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*19-20 évesen,ja és 23L vagyok
2012. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 24. 16:16
 15/18 anonim ***** válasza:

Az én párom is 19 volt és szűz, és én voltam neki az első. Ennek 30 éve és a mai napig is boldogok vagyunk!

Mind a mai napig nagyon szeretem!

F.

2012. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. Legalább egymásnak lehetnénk elsők :)
2012. dec. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az élet tegyen mindig boldoggá e gondolkodásod miatt! Te egy igazi nő vagy! Egyáltalán nem gond, ha 19 évesen szűz, sőt, a szememben sokat nő ezzel egy lány. Ha szeretjük egymást, bátran elveszem a szűzességét, gyengéden, óvatosan, szenvedélyes keretek között. :) Aztán idővel jöhet a "durvulás" :) Nagy kiváltság szerintem elvenni egy lány szűzességét. Még nem volt benne részem.


Boldog Karácsonyt! :)


Egy magányos farkas, F/24

2012. dec. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Eggyátalán nem természetes de nem is korfüggö!

De én nagyon örülnék, söt ha szétmennék a barátnömmel csak szüz lányok érdekelnének

2012. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!