Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti örülnétek ha karácson...

Fiúk, ti örülnétek ha karácsonyi ajándék képp a barátnőtök nektek adná a szüzességét?

Figyelt kérdés
Mivel lassan egy éve együtt vagyunk, úgyhiszem hogy jó ötlet lenne. Elmennénk valahová kettesben és akkor megtörténne a dolog. Amúgy én 17 vagyok, ő mindjárt 18.

2012. dec. 25. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kib*szottúl:D
2012. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szilveszter jobb lenne.
2012. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Hát szerintem nagyon örülne bár azért vegyél neki mellé például egy durex play-t..hogy oda illő ajándékot kapjon. Vagy esetleg egy kotonnal a kezedbe beállítasz a szobájába az se rossz
2012. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszek óvszert, mert ő nem tud semmiről. Am a szilveszter nem lenne jobb, mert valószínűleg alkohol hatása alatt leszünk kicsit, na meg akkor bulizni fogunk és oda a romantika.
2012. dec. 25. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Tesco gazdaságos ajándék
2012. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék.......

És csodálkoznék is......

45 éves, és 3 gyerek anyukája.........

2012. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt nem "karácsonyi ajándéknak" kellene. Az, hogy odaadod neki a szüzességed az egy dolog, de, hogy ezt karácsonyi ajándéknak szánod... Hááát szerintem nagyon nem illik! Sőt..!
2012. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem kellene ünnepekhez igazítani. Így nagyon tré. Főleg hogy bulizósak vagytok, sokáig nem is fog tartani ez a kapcsolat.

"Elmennénk valahová kettesben"

Aha és mégis hogyan? Kislány vagy te még, szállodába de még apartmanba sem engednek be 18 alatt, oda már személyi kell!XD

2012. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem érted te ezt. Jósolgatni meg ne kezdj, fogalmad sincs rólunk.
2012. dec. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!