Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen érdemes elveszíten...

Hány évesen érdemes elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Lánynak! Vagy átlagban a lányok hány évesen szokták elveszíteni?
2012. dec. 25. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne kor alapján működjön.
2012. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem a kor a lényeg, hanem az érettség agyban, plusz a kapcsolat milyensége. Én 18 voltam, van ismerősöm aki 20on felül volt, de van olyan is aki 16 volt. Mindenkinek más, ha átlagot kérdezel egyre lejjebb megy, szerintem 15-16 az átlag, holott 18 éves fejjel már jobb lehet a dolo, a lány is jobban ismeri a testét. És utána minél régebben vagytok együtt anál szuperebb a dolog, ha nem hagyjátok kihunyni a lángot:) én most 23 vagyok és 5 éve élek kapcsolatban...a párom életemben olyan téren a 2. férfi, ezalapján mondom ezt csak.
2012. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehetőleg 17 felett mert alatta 99,9%ban biztosan nincs meg a megfelelő lelki,értelmi érettség,sőt a személyiség is kifejletlen
2012. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!