Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves korban/érdemes/...

Hány éves korban/érdemes/ szabad / normális elveszíteni egy lánynak a szüzzeségét?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem azért a 15 öt azért várd meg.
2012. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nász éjszaka elött ne tedd..
2012. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
eszt kapd ki én 18-éves vagyok és még szűz ! :)
2012. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez nem csak kortól függ, hanem attól is, hogy igazán szeretitek-e egymást és nem csak azért akarod elveszíteni a szüzességed, hogy le ne maradj a többiektől, viszont 14 éves kor alatt semmiképp ne tedd meg!!!!
2012. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjünk sorban:


- olyan nincs, hogy 'érdemes' elveszíteni

- 14 éves kortól szabad, alatta ugyanis a szüzesség elvevője bűncselekményt követ el

- az, hogy mikor normális attól függ, hogy mennyire érett valaki a szexre, illetve a partnere mennyire érett. Bár manapság a tizenévesek közt a szex már valami jelentéktelen valamivé kezd silányulni, én mindig azt mondom, hogy érdemes kivárni azt, aki méltó rá, hogy ágyba vigyen. Később bánni fogod, hogy nem annak adtad magad, akit szeretsz és aki viszontszeret.

2012. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A legjobb az lenne, ha legalább 18 éves korodig szűz maradnál.
2012. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor majd meglesz a megfelelő fiú, akivel több hónapig együtt leszel és még mindig szerelmes leszel belé, és ő is beléd, akkor már vele érdemes elveszíteni, de az élet kegyetlen is tud lenni ám ha túl könnyen elveszted, elég egyszerűen válhatsz pletykák témájává, plussz ha a srác egy paraszt még terjeszthet is rólad minden féle szépet... Tehát akkor ha megvan az igaz szerelem és tényleg az IGAZI, amúgy nem hinném hogy ez gimi előtt összejönne, de kitudja én azért azt ajánlóm várd meg a 15-16 éves kort, és feltétlenül védekezz :DDD
2012. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nem kor kérdése! A kapcsolattól függ.. Ha szerelmesek vagytok és őszinte a kapcsolatotok megvárjátok a megfelelő időt.. érezni fogod ha már fel vagy rá készülve. :)


Ha siettet téged vagy csak az a gondolat mozgat, hogy a barátnőim már mind megtették,, akkor gondolkozz el.


Lehetsz akár 20 éves is, ha nem érzel iránta semmit, megbánod.

2012. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A kor csak egy szám, aminek sokan sajnos túl nagy jelentőséget tulajdonítanak. Valójában az érettség a fontos.
2012. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16-18, de igazándiból lényegtelen, csak az a fontos, hogy szerelemből történjen! :D


20f

2012. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!