Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyire fontos a pénisz méret?

Ennyire fontos a pénisz méret?

Figyelt kérdés

Ez csak egy egyéni statisztika! Nem viccből csináltam! Beregisztráltam egy magyar szexpartnerkereső oldalra amit nem neveznék meg. 3 eltérő névvel-profillal, minden egyezik csak a dákó mérete más. 1, 16cm 2,18cm, 3,22cm


Egy hónap leforgássa alatt :


16cm : 1db levelet kaptam egy pártól


18cm : 1 nő és 3db pár írt hogy ismerkedne


22cm : több mint 50 pár írt hogy bevenne 3asba , és vagy 15 magányos nő is.


Persze tudom hogy sokan leugatnak majd, de évek óta izgat a téma hogy hazudnak a nők hogy nekik mi kell de a valóság mást igazol még az én kis egyedi felmérésem is. Kicsi senkinek nem kell, átlagosból sok van nem kellendő, szinte mindenkinek a nagy kategória ami vonzó.


2012. dec. 28. 14:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Ja, fontos...


De ha te a mellméretet nézed, akkor fel van háborodva.

2012. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Patrik24 válasza:
Nem azt kell nézni mit mondanak a nők, hanem hogy mit tesznek, már ha igaz amit a kérdésben írsz:D
2012. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Itt dögöljek meg ha nem! Nem poénból csináltam 3 mail cimet stb, sok munka volt benne de a feltételezésemet igazolta!
2012. dec. 28. 14:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a kérdéssel csak reklámozod az online szexpartnerkeresőket. Hihetetlennek tűnik, hogy csak úgy felreggelsz, és 15 csaj akar lefeküdni veled, meg 50 pár :D
2012. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztosan van,aki szereti a fájdalmat,de köszönöm,én maradok a kicsinél,az már bevált.
2012. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmit nem reklámozok, és ez 1 hónap alatt , nem rögtön.
2012. dec. 28. 14:45
 7/13 LeftBehind ***** válasza:
Nem azért,de ennél hasznosabb dolgokra is használhatnád az idődet. OK,most megcsináltad ezt a felmérést,de mégis mire mentél vele? Azért mert tudod,hogy mekkora kell a nőknek,még nem lesz nagyobb neked se! Én is elég sokat problémáztam régen ez miatt,de rájöttem hogy teljesen mindegy az egész. Ezt dobta a gép,ezzel kell túlélni.
2012. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? És tényleg nem volt semmi egyéb különbség ami okozhatta ezt a nagy eltérést? Csak a farok méret változott? Mondjuk nem értem, hogy 3 profilhoz ugyanazt a nevet és képet raktad, mig a méreteket megváltoztattad, ez kicsit furcsa nekem. Ha leirod részletesebben, talán hihetőbb lesz a sztori.
2012. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Minden ugyanaz más névvel, egy egészalakos kép arc nélkül, persze más ruhában. A szerszámról nem volt kép. Egyetlen eltérés a pénisz méret volt. Most ha belegondoltok azért durva mennyi 30 körüli pár van akik keresnek egy kis plusz izgalmat de válogatnak és nem vesznek be akárkit és elsődleges szempont hogy hatalmas méretű legyen a beugró.
2012. dec. 28. 15:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez páros dolog tényleg nagyon dúrva. Ezen csodálkozok férfi létemre nem mennék ilyenbe bele, nem tudom ki lehet olyan fatökű, hogy egy idegen csávót beszervez, hogy dugja a feleségét. Ez kicsit sok már nekem.
2012. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!