Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyire fontos a pénisz méret?

Ennyire fontos a pénisz méret?

Figyelt kérdés

Ez csak egy egyéni statisztika! Nem viccből csináltam! Beregisztráltam egy magyar szexpartnerkereső oldalra amit nem neveznék meg. 3 eltérő névvel-profillal, minden egyezik csak a dákó mérete más. 1, 16cm 2,18cm, 3,22cm


Egy hónap leforgássa alatt :


16cm : 1db levelet kaptam egy pártól


18cm : 1 nő és 3db pár írt hogy ismerkedne


22cm : több mint 50 pár írt hogy bevenne 3asba , és vagy 15 magányos nő is.


Persze tudom hogy sokan leugatnak majd, de évek óta izgat a téma hogy hazudnak a nők hogy nekik mi kell de a valóság mást igazol még az én kis egyedi felmérésem is. Kicsi senkinek nem kell, átlagosból sok van nem kellendő, szinte mindenkinek a nagy kategória ami vonzó.


2012. dec. 28. 14:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hehe, ez k*rvajó :D Ügyes ötlet :)

És valszeg sokkal jobban mutatja a valóságot, mint az ilyen témában kiírt GYK-s kérdések :)


Egyébként az számomra eddig is nyilvánvaló volt, hogy számít a méret, mert hát nyilván egy 12 centis, vékony kis bránert nem nagyon éreznek a csajok, de eddig azt hittem, hogy 16 fölött már nagyjából mindegy.


Mindenesetre ez azért tanulságos, hogy egy nagy dákóra úgy vetik rá magukat a nők, mint gyöngytyúk a takonyra :D


Egyébként szerintem alapvetően minden nőt izgat a nagy farok, de mégis 4 féle nő van:

1. Aki még nem próbálta ki, de szívesen megtesztelné

2. Kipróbálja, rájön, hogy az anatómiai adottságai miatt fáj neki; Ő ezek után már inkább az átlagosat keresi, de azért izgatóan hat rá a nagy f-sz látványa

3. Kipróbálja, és qrvajó neki, ezek után a nagy f-sz megszállottja lesz

4. Kipróbálja, és nem jelent neki különösebb változást, szóval vígan elvan az átlagossal, de ugyanúgy izgatja egy nagy bráner gondolata/látványa


És még mielőtt belekötne bárki: tudom, hogy vannak érzelmek, szerelem, meg millió egyéb dolog, ami számít egy férfiben, de ez az elemzés most szigorúan csak a farokméret-nő relációról szól :)

2012. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a nagy a legjobb. Mert én tényleg voltam olyan pasival akinek 22 centis volt. És elképesztően jó volt vele. Csak kell egy kis idő amíg megszokom a méretét.
2012. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

A reprezentatív felmérésed csak azt bizonyítja, hogy a szexpartner keresőn nem a lelki szépségeidre koncentrálnak. :)

De nem hiszem, hogy ezen meglepődtél.

2013. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!