Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan vehetem észre h hormonz...

Honnan vehetem észre h hormonzavar vagy terhesség?

Figyelt kérdés
oké röviden , bnömnek elvettem szüzességét(védekeztünk), , de a második gumi elszakadt igy hát elmentünk enni 72 orás tabletátt amit még 45 percent belül bevett, nem mentem el benne mert mikor haza jöttem elmentem fürdeni és ugy mondd ellenöriztem és akk löttem ki mindent , ezért mondom 100% h nem mentem el benne. de tudom h a szüzesség elvesztése hormonzavarral jár , de viszont tudom h a terhesség jele is megegyeznek ezzel. szoval honnan tudhatom melyik . igazábol biztos vagyok benne h nem terhes de valahogy még is parázok és nem tudom mért. valaki megtudna nyugtatni ezzel kapcsoatban .ja am bnöm 16 én 18 vagyok.

2012. dec. 28. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
terhességi teszt az aktus után 10-14 nappal a reggeli vizeletből... és a para elmúlik!
2012. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez az h nem akarom megijeszteni ezzel , mert kiborulna ő is meg én is még jobban...
2012. dec. 28. 20:43
 3/11 A kérdező kommentje:
2012. dec. 28. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"tudom h a szüzesség elvesztése hormonzavarral jár"

Apád f.szával jár! Nem hormonzavarral, te suta!

2012. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudod sehogy máshogy.

Vagy készítetek bizonyítékot vagy várjátok a mesi eljövetelét. És izgultok.


Erre a tudomány jelen állása szerint nincs jobb módszer.


Nem tudományos módszerekkel élve: menjetek el egy médiumhoz. Talán a szellemek megmondják neki. (ha hisztek az ilyenekben)

2012. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Először is biztosítsd, hogy mellette vagy! Nem úgy értem, hogy gyereketek lesz és amiatt, hanem mert biztos ő is ideges. Tudom, mert voltunk hasonló helyzetben a barátommal, és sokat számított, hogy foglalkozott velem. Én mondjuk magamtól megvette a tesztet, 800 ft volt asszem, nem nagy pénz, ennyit tegyetek meg érte! Aztán utána majd meglátjátok (meg h normálisan meg jön-e neki).

A szüzesség elvesztése nem jár hormonzavarral egyébként. :)

2012. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egy kérdés, (amugy ezt olvastam h azzal jár meg páran beszámoltak ilyennel de mind1 az nem lényeg) elvettem neki , második gumi elszakadt vettem neki 72 orás tabletát . de ugye az is h elvetem meg a tabletta is okozhat neki h késik neki plusz ha streszeli magát. ezért aggodom. de am biztosan nem mentem bele mert utána haza jöttem lecsekoltam és akk jot ki . jah és még 45 percent belül bevete .
2012. dec. 29. 22:48
 8/11 A kérdező kommentje:
am meg köszönöm a válaszokat
2012. dec. 29. 22:49
 9/11 A kérdező kommentje:
és nem tudom mennyit számit , 2 nappal azután történt ez h befejeződött neki , honnan tudhatom h ha valami nem stimmel vele, igazábol én parázok ennyire ezen nem ő . ő neki nem merem elmondani se mert megilyendne be stresszelne és az is még egy ok h késsen neki .
2012. dec. 29. 23:00
 10/11 A kérdező kommentje:
és most még egy vmi amiatt parázom , azután két nappal vagy is tegnap volt egy kis oral , után letöröltem én is meg ő is a kezéről wc papirral mert az volt kéznél hirtelen . utána nem sokra rá elment pisilni, ebből lehet vmi tré ? kajak kikészitem már magma ezzel am . mondtam neki h nem less többé köztünk semi addig amig ez kinem derül és benem tölti a 18 at .ebbe egyeztünk me.
2012. dec. 30. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!