Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség vagy hormonzavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy hormonzavar?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal először óvszer nélkül. cypromix fogamzásgátlót szedek. 2 évig szedtem régebben utána volt egy éves szünetem és már 7 hónapja szedem de kimarad pár szem. az első védekezés nélküli szex (jul.10) után másnap rögtön megjött. 3 héttel később (aug.3) később újra lefeküdtünk de nem ment el bennem utána 9 nap múlva megjött a gyógyszerszünetben.(5.napon) De előtte volt egy érdekes dolog az első szex előtt 16 napos vérzésem volt, mert a gyógyszer szedése közben jött meg. :S Augusztusban előrehoztam a vérzésemet 3 nappal a gyógyszerben leírtak szerint. Ezért most korábban (szept.4) jött meg. Ettől lehetett a mostani menstruációm kevéske? 4 napig tartott kevés vérzéssel. Arra is gondoltam h a szexuális élet is befolyásolta a vérzésemet. Terhességre nem gondolok mert azóta már 3x menzisztem. Tüneteim nincsenek. Egy teszt mindent eldönt. szerintetek hormonprobléma vagy terhes gyanú? Köszönöm a válaszokat!!
2011. szept. 8. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nemed? korod? az fontos ezen a honlapon...
2011. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 szenszi ***** válasza:
o.O
2011. szept. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
20L
2011. szept. 8. 23:39
 4/17 anonim ***** válasza:
na látod lány vagy ez máris jobb mert azt hittem férfi vagy és akkor elég gáz hogy ien problémáid vannak...
2011. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És mi a véleményed?
2011. szept. 8. 23:41
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
semmi nem értek hozzá.. sry
2011. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

jaj és elfelejtette a kedves kollega a legfontosabbat:


IQ-d?

2011. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

na jó félre a viccet.. nincs semmi probléma másokkal ez fogamzásgátló nélkül is előfordul.. ( mármint nem a 16 napos cucc hanem a kevéske 4 napos vagy a sűrű 4 napos..)

ez lehet azért is mert összevissza szedted a gyogyszert ezek mégiscsak hormon tabletták.de ha szeded nem valószínű hogy terhes vagy. ezek egyszerű ingadozások, de azért egy kis vizsgálatra elmehetsz a biztonság kedvéért. de ez minden 10. nőnél előfordul szerintem.

2011. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

23:46 válaszküldője

Köszönöm az ÉRTELMES választ! :)

2011. szept. 8. 23:54
 10/17 anonim ***** válasza:
a legnagyobb probléma az egészben, hogy a cypromix alapvetően nem fogamzásgátló tabletta
2011. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!