Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztettem a szüzességem,...

Elvesztettem a szüzességem, ribancnak tartotok?

Figyelt kérdés

20 évesen szűz voltam.

Amikor megismertem a barátomat két hónapja, akkor már mindketten tudtuk, hogy komoly dolog lesz a kezdődő kapcsolatunkból. Már az első pillanattól rá tudtam magam bízni teljesen, mert tudom róla, hogy őszinte és nyílt, ami megmutatkozik a kisugárzásában is.

Két hete voltunk hivatalosan is együtt, sokat csókolóztunk és elkapott minket a hév. Lefeküdtünk, ő volt neki az első.

Nem görcsöltem rá a dolgokra, hogy "Úr Isten, még csak 2 hete vagyunk együtt, várok még vele X hónapot.", hanem teljesen megbíztam benne, úgy éreztem az lenne helyes, ha akkor és ott megtörténne. Ráadásul 20 évesen nagyon vágytam rá, ő 25, nem élek álomvilágban, tudom, hogy ez is nagyon fontos része a kapcsolatnak.

A barátom nem erőltetett semmit, sőt még ő mondta, hogy ha kényelmetlen, nyugodtan álljunk meg.

RIBANCNAK TARTANÁTOK EZÉRT?



2012. dec. 23. 09:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ő volt nekeM az első, elírtam, bocsi.
2012. dec. 23. 09:07
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de ha azt mondanám,, hogy annak tartalak, akkor magadat is annak tartanád ez miatt?
2012. dec. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Várhattál volna még jó pár hónapot, Bár20 évesen csoda Hogy még szűz voltál , nyugi ettől Nem leszel ribanc :)
2012. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem..Kapcsalatban vagy ez nem ribancság természetes!
2012. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam annak, a párom sem, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. Mert sokat olvastam már arról, hogy, az ilyenekre ment rá a kapcsolat (ami nálunk nem fog előfordulni, vagy legalábbis nem ezért mennénk szét).
2012. dec. 23. 09:10
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy az :)
2012. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez így helyes, ettől nem fog senki lenézni téged!
2012. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, eleve érett nő voltál. Meg ismerős dolog amit leírtál az erzeseiddel kapcsolatban.

Tudod sok tini mar 1-2 nap múlva agyba bújik csomó pasival. Na az a ribiseg.

2012. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak tisztelni és becsülni lehet Téged, hogy 20 éves korodig vártál! :) Boldog karácsonyt! :)
2012. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél ribanc ezért? 19 évesen szeretkeztem először a barátommal akivel 1 hete voltunk együtt,az előző tinikapcsolataimban nem feküdtem le senkivel,de vele egyszerűen nem tudtunk várni nagyon kívántuk egymást azóta is együtt vagyunk,már a vőlegényem,szerintem 19-2 évesen már elég érett és felnőtt az ember,hogy eldöntse mikor van itt az ideje,de 13-16 évesen szerintem érdemes éveket várni 23L
2012. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!