Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van értelme elveszteni a...

Van értelme elveszteni a szüzességem, csak azért, hogy elmondhassam magamról, hogy voltam már valakivel?

Figyelt kérdés

Csak mert állandóan azzal .szogatnak, hogy még nem voltam csajjal, meg hogy biztos meleg vagyok, meg mekkora a farkam stb stb.

Mert momentán tele van ribikkel a világ, de én normális lányt keresnék. Ami a probléma hogy kimegyek az utcára vagy szórakozni, mindenhol azt látok. :S

Nem hiszem hogy tévednék.

Diszkóba is mindenki matt részeg, táncol mint akit megrázott a 220.


Neten mindenki letojik engem, de élőben ha megyek valahova, mindenki megesz a szemével. Nemtom miért van ez. De érzem belülről. Volt már nemis egyszer, hogy megszólítottak lányok. Még amikor voltam külföldön 1x, 1hét alatt már akkor is megszólítottak lányok amikor csak kimentem a szemközti utcára.

De beszélni sem tudtak. Igaz mondjuk én sem.

Sokat mosolyognak rám, van aki már nyaldosta az akjait miközben a szemembe bámult. Olyan is aki csak azért felemelte a popóját a vonaton a székről, hogy hátra forduljon és megnézze hogy élek-e :D

Sokak szerint kedves is vagyok, nem iszok és nem cigizek. De ami a legnagyobb baj hogy nemtudok csajozni se.

Mondjuk ha helyes vagyok és annak is érzem magam, akkor semmi esély rá hogy a lány szedjen fel engem? :D

Tudok beszélni ha kell és írni is. Csak akkor nem ha a közelbe van akik tetszik.

Olyasmi csaj nincs is már mint én? (Ha a nyugodtságot rólam mintáznák, nem lett volna soha háború, és mindenki harmonikus életet élne)



2012. dec. 28. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen! Kövesd te is a divatot! Legyél te is inkább ribi!

[link]

2012. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

hátőőő, nem vagyok csaj.

de olvastam már azt tegnap amit linkeltél, és hát hiba hogy ide fajul a világ

2012. dec. 28. 22:15
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy, megfelelési kényszerből elvesztenéd a szüzességedet, de később találkoznál egy olyan lánnyal, akivel érdemesebb lett volna, lehet, hogy bánnád a dolgot.
2012. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Most akkor fiú vagy.vagy lány?! :D

-Csak mert állandóan azzal .szogatnak, hogy még nem voltam csajjal, meg hogy biztos meleg vagyok, meg mekkora a farkam stb stb.

-Olyasmi csaj nincs is már mint én?

2012. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Férfiként hogy lenne már ribi?Legalább olvasnál...
2012. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, én pont ugyanezt gondolom.

Csak igazából semmi előnyét nem látom annak ha már nem lennék szűz. Nem is akarnám.

Csak a leendőbeli nejem milesz ha megtudja hogy nemvolt még asszonykám...

2012. dec. 28. 22:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy már nem vagy az. Nem tudják ellenőrizni. Nektek jó, nincs szűzhártyátok, semmi. ÉS így nem csinálod kényszerből.
2012. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hasonló stílusú csaj, mint én.
2012. dec. 28. 22:17
 9/17 anonim ***** válasza:

"Olyasmi csaj nincs is már mint én?"


Nekem leesett, olyan lányt keres párnak, aki hasonlít hozzá, egyformán gondolkodik vele.

2012. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

hiába mondom, akkor is azzal jönnek. Meg hogy mutassam be nekik a csajt meg ilyenek.


Ugyanakkor sokan mondják hogy XY, ilyen kinézettel 5 perc alatt össze tudnál szedni bárkit. Én értem mire gondolnak, és szerintem ti is. De nincs nagyon jó beszélőkém, meg nehezen nyílok meg. Ha megnyíltam utána már pik-pak megy minden, van humorom is.

2012. dec. 28. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!