Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első együttlét után lehetseges...

Első együttlét után lehetseges h megjön a menzeszem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 19:38
 1/10 anonim válasza:
a menzeszed mindenképpen megjön havonta, kivéve ha nem védekeztetek, ergo terhes vagy. max késik pár napot.
2013. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgyértem h tegnap voltunk együtt, de csak 5 nap mulva kellene h megjöjjön. és már most megjött.
2013. jan. 1. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
az nem a menzeszed. azért vérzel mert elvesztetted a szüzességedet... ennek a vérzésnek el kell múlnia. utána lehet, hogy késik a menstruációd, de meg kell jönnie majd.
2013. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Menstruáltál már valaha? Nekem ez nem teljesen egyértelmű...

- ha még nem, akkor hülye vagy megteszed

- ha már igen, hááát akkor is hülye vagy, hogy ezt nem tudod. Ugyan úgy 1 hónapra kell megjönnie, esetleg pár napot késhet.

2013. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem láttam az előző hozzászólásokat, így már ne vedd figyelembe az előbbit.
2013. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pár nap .. túlzás. Nekem épp két hetet késett még anno az első együttlét után. de az, hogy korábban jöjjön meg .. hülyeség. ez nem AZ a vérzés.
2013. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor is késik a menstruáció, ha nem vérzek egy első együttlétkor?
2013. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De, ha nem vérzel az első együttlétkor, akkor lehet, hogy nem szakította át teljesen a szűzhártyádat a párod. Lehet, hogy csak a következő együttlétkor fog átszakadni teljesen, és akkor vérzel.
2013. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dede akkor is vérzett. én csak attól félek h terhes leszek. igaz volt rajta gumi, de mégis valahogy nem emlékszem arra , hogy amikor megujjazott, akkor nem volt olyan-e a keze..
2013. jan. 1. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, erre igen kevés esély van. :)
2013. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!