Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két nappal az együttlét után...

Két nappal az együttlét után lehetséges beágyazódás?

Figyelt kérdés
9.-én voltunk együtt és 11.-én reggel véres váladék jött,azt hittem meg jött egy héttel hamarabb,aztán semmi csak késő délután barnáztam egy kicsit és az is 2 napig tartott.
2011. júl. 23. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges. A beágyazódás a megtermékenyülést követő 7-12 napon történik valamikor.

A ciklusodnak hányadik napja volt a 11-e?

2011. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

A petesejt nem azonnal ágyazódik be,sőt van hogy még ki sem szabadul a petefészekből csak később az aktus után igy a beágyzódás is csúszik.

2011. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Vszinu,h az ovudat delete a verses. Meg ha sohasem volt ilyen, akkor is elofordulhat. Nekem is 16 eg Uganda torment eloszor.
2011. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Delete apart Lenin. Nincs net, igy mobilrol irok
2011. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szülés után vagyok fél évvel.Múlthónapban volt meg először.Ahogy számoltam 17.-én kellett volna megjönnie,de...

a többit ugye fönt leírtam.A férjemmel azt beszéltük hogy jöhet akár a 3. is,de most hogy (ő meg van győződve hogy terhes vagyok)lehetséges a dolog kijelentette hogy nem kell a 3. baba.Kész vagyok teljesen,és bízok benne nem vagyok ez miatt terhes.Ha az is vagyok ab-ra tuti nem megyek,kerül amibe kerül.Ezért kérdezem és kérlek titeket hogy mindent írjatok le ezzel kapcsolatban amit csak tudtok.

2011. júl. 23. 14:00
 6/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kedves második, szerintem Te a megtermékenyülésre gondoltál, ami valóban történhet napokkal az együttlét után, de Kérdező nem erre volt kíváncsi, így az az "igen" az elején elég megtévesztő.

3-4 sajna nem értem, mit szerettél volna írni, ez a mobil verzió nem működik túl jól. :o(

2011. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves első.

Igen,igazad van.

Félre értelmeztem és nem jót írtam,és mire észbe kaptam addigra már elküldtem.

Utólag is bocsi.:)

2011. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt írod, a múlt hónapban volt meg először. Ha még szoptatsz (de talán anélkül is), ilyenkor akár 40 napos ciklusok is normálisak, de az is, hogy kimarad, nem kell szabályosnak lennie, még akkor sem, ha az első két gyereked között szabályos volt.

Ilyenkor a hormonok még "szórakoznak".

Várd ki a 40 napot, és akkor csinálj egy tesztet. Remélem úgy lesz, ahogy örültök neki.

"Béna ciklus" ellenére peteérés már van ilyenkor, vagy legalábbis lehet, mert nem mindenkinek van. SZóval védekezni kell, ha nem akartok babát...

2011. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már nem szoptatok.Igen ezentúl semmit sem engedek neki.Most kimutatta a foga fehérjét.Hogy lehet ilyen?Tök könnyen küldene ab-ra,persze nem ő fekszik be és a lelki részét nem is mondom......legalább tudom kivel állok szembe.Köszönöm a válaszaitokat.Hát én hétfőn akarok tesztelni.Szerintetek korai vagy érdemes megcsinálni?Menni akarok majd orvoshoz is ha negatív lesz.
2011. júl. 23. 14:09
 10/16 A kérdező kommentje:
És olyan lehet hogy elindult valami és ezért volt ennyi a mensim?
2011. júl. 23. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!