Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szexet egyből pénisszel...

Első szexet egyből pénisszel érdemes próbálni? Vagy előtte sok ujjazás célszerűbb?

Figyelt kérdés

Első szexre készülünk a barátommal. Én 21 éves vagyok szűz, a barátom 24 ő már nem. De még nem volt

szűz lánnyal.

Pettinggel próbálkozunk, egy ujja befér de kettőnél már fáj nekem. Elmondása szerint a 2. is becsúszna mert nagyon

nedves vagyok, de nekem az kellemetlen. A pénisz ugye annál sokkal vastagabb.

Mit tanácsoltok nekünk? Hogyan próbáljuk? Ujjazással gyakoroljunk vagy egyből pénisszel próbáljuk?


2013. jan. 2. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
ki hogy próbálta az elsőt?
2013. jan. 2. 21:00
 2/4 anonim válasza:
nyali-ujj-2 ujj, legalább fél-egy óra, ne feszengj, lazulj el, aztán szépen nyugisan lehet, első alkalom így is úgy is fájni fog vlmennyire, aztán jobb lesz az
2013. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyáltalán nem fájt az első, de a nyelv-ujj-2ujj verzió jó. Amikor már 2vel se fáj, akkor mehet farokkal. Amúgy akkor lesz szex, ha már a farka is benned van, addig csak ujjazás...
2013. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pénisz sokkal vastagabb? Ha szerencséd van :)

Azon meg ne aggódj, hogy nem fér be több ujj. A fiúk a szük dolgokat szeretik.

Lásd anál

36/F

2013. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!