Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes lenne e 18-évesen...

Érdemes lenne e 18-évesen örömlányhoz mennem? 16-18-éves lányok ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
182-centi magas vagyok sportos testalkatú,ápolt,igényes,kedves,türelmes,hűséges,magabiztos,önbizalom teljes,határozott,fiú vagyok.A helyzet az hogy nehezen tudok lányt találni mert a társaságomban nincsenek meg kevés embert is ismerek és ráadásul fiú iskolába járok épp ezért nehéz lányt találnom.Lehet hogy agresszív vagyok meg erőszakos és ez riasztja el őket.

2013. jan. 1. 15:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Akkor most kedves, türelmes, vagy agresszív és erőszakos? Mellőzd az agressziót és erőszakot a csajoknál, náluk a kedves, türelmes éned vedd elő. Nézz el erre-arra szórakozni, vagy közösségbe ahol lányok is vannak, és válogass.
2013. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mások szerint vagyok erőszakosabb
2013. jan. 1. 15:17
 3/25 A kérdező kommentje:

ma 15:16


hogy érted hogy közösségbe?pl egy kávézóba van egy csoport akkor simán odamegyek és becsatlakozok?

2013. jan. 1. 15:19
 4/25 anonim ***** válasza:
Fiú iskolába jársz, feltételezem, hogy vannak barátaid, ha nem sok is, de pár darab csak van. Közülük páran gondolom járnak el erre-arra szórakozni, ahol vannak lányok is. Nem tudom melyik városban laksz (kicsi-e vagy nagyobb), de különböző eseményeken, programokon lehet ismerkedni.
2013. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
bp mellet lakom ;)Egy kettő van csak akikkel komolyabban beszélgetek.Az előző osztályomból van egy kettő haverom akikkel még tartom a kapcsolatot úgy hogy elmegyek nagy ritkán bulizni de most sűrűbben fogok járni hátha még ha egyedül is megyek de én úgy is el megyek.Mondjuk így télen nem nagyon vannak programok
2013. jan. 1. 15:32
 6/25 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon igényes lehetsz, ha prostihoz akarsz menni. 16/L
2013. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
53%

Ha tenyleg olyan van amilyennek jellemezted magad, akkor szerintem erdemes lenne varnod.

Biztos talalsz majd magadnak baratnot, bar tudom a mai vilagban igen nehez egy normalis part talalni, meg akkor is ha az ember normalis. :)

Probalj eljarni otthonrol, ismerkedni, nyitott lenni, mert hidd el vannak meg szingli lanyok a vilagon. :) 19/L

2013. jan. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
kérlek ne menj!!! :) 19/L
2013. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kérlek MENJ :D Tudd be a jó bulinak! 20/F
2013. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ma 22:00 köszi:D
2013. jan. 5. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!