Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szuzesseg elvesztese utan...

A szuzesseg elvesztese utan is fajdalmas?

Figyelt kérdés
az elso alkalom fajdalmas volt azt hittem utana jobb lessz de a masodik alkalomkor is fajt mikor fogom elvezn?

2013. jan. 4. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs általános szabály. Lehet, hogy 1 év is lesz, ezt majd meglátod, de ne akard görcsösen élvezni, Igyekezz ellazulni, hangolódjatok rá kellően a dologra.
2013. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dj Medi válasza:
tulajdonképpen nem kellene hogy a második is fájjon, de igaza van az előttem lévőnek legyél laza!!úgy az igazi!!:)
2013. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amikor elvesztettem a szüzességem fájt. Egymás után kétszer szeretkeztünk, mert azt akartam, hogy rendesen "átszakítson".. A legközelebbi alkalom már jó volt.. lehet, hogy nálad is az van, hogy nem vagy "átszakadva". A szűzhártya nagyon erős ám.. már akinek..
2013. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nixcy88 válasza:
Lehet, h a partnereddel van a probléma és nem fektet elég figyelmet az előjátékra. A nőknek több idő kell, az izgalmi állapot eléréséhez (h be nedvesedj, és kitágulj kellőképp). Pettingeljetek sokat, tanuljátok meg mire érzékeny a másik, és úgy sokkal jobb lesz a szex is.
2013. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon fog fájni, ebbe bele is lehet halni :S
2014. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a 11. Alkalomnal volt az hogy nem fajt mar annyira...
2017. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!