Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lesz a szűzhártyámmal ha...

Mi lesz a szűzhártyámmal ha lefekszek valakivel?

Figyelt kérdés

Oké hogy átszakad.De mi fog vele történni pontosan? Hülye kérdés lesz de még tapasztalatlan vagyok a többi korombelihez képest, 17 éves létemre. Ott maradnak a "maradványai", vagy valahogy teljesen "eltűnik"? A barátnőm azt mondta hogy neki két kis bőrdarabka maradt ott... Ez normális? Nekem is az lesz?

17/L


2013. jan. 4. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Fel fog csúszni a fiú fütyijére...
2013. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
megeszi a péniszkobold
2013. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy nagy csattanással szétpukkad és eltűnik.
2013. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
bakker......a rohadt 8. os biologia tankonyvben is benne van.....ugyan.csodálom hogy irni tudsz:P
2013. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy el szakad,rá tapadhat oldalra,vagy ki is jöhet.
2013. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kampec lesz neki az fix!!
2013. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sok fogyatékos...ti mind együtt szöktetek az elmegyógyintçzetbôl vagy ilyen bonyolult felfogni ezt a kérdést egy átlagembernek?:'D
2013. jan. 4. 22:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ottmarad.
2013. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dionsyia ***** válasza:

Ez függ attól, milyen alakú az a hártya, hogy fedi a bejáratot. Szakadhat el úgy, hogy utána hozzásimul a bejárat oldalához, vagy egyszerűen csak kitágul, akkor igazából nem nagyon találsz semmi "maradványt" csak igazából nem értem az aggodalmat, hiszen egy olyan valamiről beszélünk, ami úgyis csupa redő, nem egy kifeszített dob, ott mi lenne feltűnő? :)


Szülés után sem látsz odalenn semmi durvát, pedig arról aztán horror sztorikat költenek... :)

2013. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó 2 normális választ!! :)
2013. jan. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!