Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Le szeretnék feküdni a barátom...

Le szeretnék feküdni a barátommal, de félek a fájdalomtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt a barátommal. Ő 18 én 17 éves vagyok. Sexen kívül már volt minden, de valahogy nemtudom hogy milyen lesz meg picit tartok is tőle hogy nagyon fog fájni.. a vérzéstől nem félek. Nagyon le szeretnék már vele feküdni, de jól esne egy kis bátorítás, mivel ahogy már leírtam tartok a fájdalomtól. :/ Nagyon szeretjük egymást, de neki is ez lesz az első és nekem is.


Undorító válaszokra nem vagyok kíváncsi. Csak normális válaszokat írjatok.


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)



2013. jan. 6. 05:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
először próbáljátok meg. próbáljátok úgy, hogy ha fáj, ne erőltessétek! akkor hagyjátok abba egyből, így ne fog fájni, ha nagyon lassan picit bedugja, akár csak 1 centire :) sztem megéri megpróbálni, de semmiképp ne erőltesse és adj neki jelzéseket, akár sokat, nyugodtan mondd h auu és akkor hagyjátok abba és folytassátok máshogy. Majd néha térjetek rá vissza és próbáljátok megint, addig amíg nem fáj:) az is lehet hogy olyan óvatos a barátod, hogy nem fog fájni :)
2013. jan. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Idd le magad hulla részegre vagy szedjél be fájdalom csillapítót,esetleg alul befújhatod lidocain sprayvel
2013. jan. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat :) Remélem összejön a dolog :)
2013. jan. 6. 06:03
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy csak értelmes válaszokat szeretnék.
2013. jan. 6. 06:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Csak gondolj abba bele, hogy milyen sok nő átesett már ezen. :) És.. túlélték! :)) Csak egy kis röpke fájdalom az egész, ami pár másodpercig tart. Kitartás! ^^

2013. jan. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezzel is szoktam magam nyugtatni :) Köszönöm szépen. :)
2013. jan. 6. 06:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy féltem a dologtól, mint te. Aztán eljött a nagy pillanat és meg sem éreztem szinte. De komolyan. Csak kicsit feszített, de nem fájt. Amikor 2-ra csináltuk, nekem már semmi kellemetlenségem nem volt. Szóval sok szerencsét!
2013. jan. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Már kezdek nem úgy rátekinteni, mint eddig,hogy "biztosan nagyon fog fájni" :))
2013. jan. 6. 06:19
 9/12 anonim ***** válasza:
eddz rá!
2013. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

#4


Én meg azt mondom hogy szedd össze magad és ne fossál,mégis milyen válaszokat vársz? "Jaj nyugi nem fog fájni,kérd meg a barátodat hogy óvatosabban verje beléd bla bla bla" Ha annyira fosol a dugástól akkor az én ötletem nem is hangzik annyira rosszul

2013. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!