Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Le szeretnék feküdni a barátom...

Le szeretnék feküdni a barátommal, de félek a fájdalomtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt a barátommal. Ő 18 én 17 éves vagyok. Sexen kívül már volt minden, de valahogy nemtudom hogy milyen lesz meg picit tartok is tőle hogy nagyon fog fájni.. a vérzéstől nem félek. Nagyon le szeretnék már vele feküdni, de jól esne egy kis bátorítás, mivel ahogy már leírtam tartok a fájdalomtól. :/ Nagyon szeretjük egymást, de neki is ez lesz az első és nekem is.


Undorító válaszokra nem vagyok kíváncsi. Csak normális válaszokat írjatok.


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)



2013. jan. 6. 05:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
Azt mondom hogy ne félj és bízzál a barátodban hogy vigyáz rád.Álj úgy a dologhoz mint 1 új életstílus kezdete. ;) Ahogy a fentiekben is elhangzott hogy sokan átestek rajta és nem hat bele senki. ;)
2013. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Amikor megkertem a baratomat hogy probaljuk meg o ra bolintott.Kertem hogy legyen ovatos es azt hittem megertii.O eloszor csak egy picit dugta belem aztan gyorsan jo mejre.Hogy ereztem e barmit is?Igen egy ici pici fajdalmat.De nem volt veszes.
2013. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!