Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megismerkedtem egy tölem 17...

Megismerkedtem egy tölem 17 évvel idösebb pasival. Ő már le akar velem feküdni én is szeretném csak az a baj, hogy én szégyellem, hogy még szűz vagyok. Azt hazudtam neki, hogy már nem. Mit tegyek, hogy ne jöjjön rá az igazságra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 18:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
68%
A nálad idősebb 17 pasi jól fog szórakozni a friss husival az ágyban. Aztán majd dob, mint egy zsebkendőt. Ő biztos jól fogja magát érezni veled.
2012. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
14 évesen még várnék azért a dologgal.
2012. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen a szüzességed! Neked jó, hogy csak szex lesz? Kereshetnél simán rendes fiút.
2012. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Komplikato ***** válasza:

Nem ismerem se kérdezőt, se partnerét. Simán lehet előttem szólóknak igaza van, vagy túl fiatal a kérdező hölgy még ...

De ha véletlenül ez egy értelmes kapcsolat, akkor meg kell mondani időben, hogy füllentettél. Ha a kapcsolat érdemi, nem lesz belőle gond, de ha nem mondod meg abból igen.

2012. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 okoska31 ***** válasza:

kivételesen védem a kérdezőt: hol olvastátok, hogy 14 éves? vagy, hogy csak szexről van szó? jó, persze benne van mind a kettő a pakliban, de alapvetően a szüzességéről szóló hazugság eltitkolása a kérdés.


viszont van egy rossz hírem: ha csak nem a 40 éves szűz karakterével van dolgod, akkor pillanat alatt le fogja vágni, hogy még szűz vagy. az igazság az, hogy jobb is, ha az elején megmondod neki, hogy ez a helyzet, mert akkor jobban figyel és esetleg nem erőlteti, ha nagyon fáj, vagy időközben meggondolod magad.


azt persze én sem gondolom, hogy ebből valami fényes nagy kapcsolat lehet - de az sincs kizárva. (azért ha még nem vagy 18 jobb lenne, ha nem.)

2012. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hülyeséget csináltál! A szűzesség nem szégyen! Mond el az igazságot, remélhetőleg ennek tudatában jobban figyel és vigyáz rád, mint különben tenné! Ha mégsem, akkor tévedtem de nem csak én, hanem Te is!
2012. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

"kivételesen védem a kérdezőt: hol olvastátok, hogy 14 éves?"


Még szűz... Tehát 14, vagy annyi sem.

2012. dec. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

7-es:

Úristen, te ezt így komolyan gondoltad, amit leírtál? o.O

2013. jan. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert szűz, 14 éves lenne?????? Ennyire gáznak számít, ha valaki 18-20 évesen még szűz, és nem egy elhasznált kapcarongy?...
2013. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Ja, mert ha nem szűz, csak elhasznált kapcarongy lehet?...
2013. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!