Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki az ha valaki...

Szerintetek ciki az ha valaki 17 18 évesen még szűz? Nem kell azt hinni hogy ellene vagyok. Csupán csak nem találtam még olyan normális pasit akivel le is akarnék feküdni!

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Ez teljesen normális. Így már tényleg felnőttél hozzá, és minél később történik, annál jobban élvezed majd!:) Kívánom, hogy találj egy olyan srácot, akivel öröm lesz lefeküdni, és emlékezetes alkalom lesz;)

Sok sikert!:)

2009. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki magánügy mindenki akkor veszíti el amikor jónak látja!!!
2009. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Én normális vagyok dugunk..? mellesleg 17vagyok.


Hallod. am nem gáz.

2009. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
96%

Az ilyen válaszoknál úgyis lel eszek pontozva, e akkor is leírom:

Szerintem ebben semmi ciki nincs! Majd eljön rá a megfelelő alkalom.

2009. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

18 évesen cikinek éreztem, mikor már mindenki körülöttem 15 évesen elvesztette és nagyban pasizott.

aztán mostmár semmi jelentősége.

várj, amíg nem találsz olyat, akivel szeretnéd megtenni.

sok pasinak nagyon tetszik, ha ő az első az életedben, és elveheti a szüzességed. sokan nem szeretik olyan helyre tenni, ahol már sokan jártak előttük.:D

2009. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem ciki.18 vagyok szintén szűz :)
2009. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem ciki. Én 17 vagyok és szűz, sőt kivételesen sok osztálytársam is az.
2009. aug. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 17 leszek de még szűz vagyok én is.Mitnemondjak egyre gyakrabban jön mostanában rám hogy ha meglátok egy lányt egyből az ugrik be:D.

Am nincs kedved talizni?

2009. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

emberek!


Nem vagyunk állatok, hogy az ösztöneink után rohanjunk!

És hagyjátok ezt szüzesség dolgot, 18 évesen meg 14 illetve 20 évesen, mert nem maradtál le semmiről...

És ráadásul lány vagy. Gondolkodj már! Tanulj meg szeretni, szerelmesnek lenni, odafigyelni a másikra, tisztelni stb...

A szex ráér!!!!!

2009. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
egyáltalán nem ciki....sőt..undorítónak találom azt aki csak mert cikinek tartja és"a nekem már mind1 csak ne legyek szűz"szöveget nyomja..szánalmas..én is szűz vagyok 18 évesen..ki a faszt érdekel..nyomorékokkal nem állok le....
2009. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!