Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 9 hónap után 16 évesen korai...

9 hónap után 16 évesen korai lenne még lefeküdni a barátommal? (én még szűz vagyok).

Figyelt kérdés
Nem mintha befolyásolna bármit is csak kíváncsi vagyok a véleményetekre!
2013. jan. 6. 18:15
 1/8 anonim válasza:
Ha szeretitek egymást akk romantikusabb lesz ha 1éves évfordulótokon történik. És most jöhetnek a nyomottak hogy NEM NEM NEM, ha szeretitek egymást akkor miért ne :) csak ne vidd tulzásba!
2013. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg milyen jó lenne ha egy éves évfordulón feküdnénk le:) hmm..
2013. jan. 6. 18:19
 3/8 anonim válasza:
nem korai
2013. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem korai de csak az alapokat, szádat ne használd- anált ne engedd.
2013. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
anál egyáltalán nem vonzz!
2013. jan. 6. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:

szia! én 16 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességem. szépen lassan kezdjétek elösször csak ruhány keresztül egy kis tapi meg ilyenek, és fokozatosan jussatok egyre tovább kb 1 hónap után ha mind a ketten úgy érzitek akkor jussatok el odáig hogy lefekszetek egymással. de csak akkor ha teljesen megbízol a srácba és úgy érzed megérdemli, teremtsetek nyugott körülményeket, zárjátok be az ajtót gyújtsatok gyertyát.

jah és a legfontosabb mindenféleképpen védekezzetek.

remélem segítettem: Wattty/18

2013. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,várjatok még,ismerjétek meg jobban egymást,nem veszítek semmit sem.
2013. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

16 voltam mikor lefeküdtem a párommal hivatalosan 12 nap járás után (szüzek voltunk mind2en). 3 hónapot udvarolt mielőtt összejöttünk egy füves este után! Idén 3 éve dúl a love love love...szal sztem annyira nem nyom a latban h mikor...ha később az csak azt jelenti h kevesebbet kefélhetsz :(

19/Leány

2013. jan. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!