Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen hogyan veszítsem el?

15 évesen hogyan veszítsem el?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és már nagyon elszeretném veszíteni a szüzességem.Tippek?
2013. jan. 9. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy hogy lefekszel egy lánnyal.
2013. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is igaza van az elsönek. nekem volt egy cimborám még régen ö a porszivoval vesztette el azt mondta. ez csak egy TIPP ahogy kérted :DDD
2013. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, ráérsz még. Attól, hogy elveszíted nem leszel több. A kérdésfeltevésed alapján meg mentálisan, lelkileg, agyilag nem vagy rá készen. Azaz semmi nem fog történni, ha elveszíted, max. lesz mivel dicsekedni a haveroknak ... az meg elég szegényes ....
2013. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a média nem nevelné úgy a fiatalokat, hogy 12 évesen már illik elveszíteni, akkor meg sem születik ez a kérdés.


Ha ilyen korban elkezded akkor hamar ki fogsz égni mint 2 amperes a hegesztőtől.

2013. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehet hogy fiatal vagy még de ha úgy érzed hogy készen állsz rá ne egy vad idegennel és ne egy fizetőssel történjen :)

Nem mondom hogy csak olyannal akibe szerelmes vagy de legalább kedveld azt a lányt és akkor később is jobb lesz vissza emlékezni,nem pedig úgy hogy " azt sem tudom kivel és mikor történt".

A lényeg pedig hogy használj gumit!!

2013. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miert szeretned annyira elvesziteni a szuzesseget? en a tojashej darabokat akarnam eloszor elvesziteni a seggemrol..jezusom hova sullyedt a mai vilag:)
2013. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!