Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg igaz, hogy a vékonyabb...

SzabóBarbi kérdése:

Tényleg igaz, hogy a vékonyabb lányoknak jobban fáj a szüzesség elvesztése? Én nagyon félek tőle. :/

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább egyéni fájdalomküszöb kérdése,mint testtömegé :) De nem vészes.
2013. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Nincs összefüggés!!
2013. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincsen összefüggés. És nagyon fontos, hogy megértsd, hogy a szüzesség kérdése csak egy hülye mítosz. Persze, lehet hogy kellemetlen lesz, vagy fájni fog, de erre nem szabad rágörcsölni, mert akkor még annyira sem fogod élvezni, mint amennyire a problémázás nélkül élveznéd a dolgot. Nem szabad az első szextől csodát várni - semmilyen értelemben. Valószínűleg nem a legjobb szexuális élményed lesz, de ha úgy állsz hozzá, mint most, hogy félsz tőle, akkor csak a saját dolgodat nehezíted meg. A szüzesség elvesztését manapság túldramatizálják. Ehhez kötik, hogy milyen ember vagy, mennyit érsz - lányként, mert a férifakat nem kategorizálják be ez alapján. Ha túl korán elveszted, könnyűvérű, ha túl későn, akkor meg frigid vagy, legalábbis az emberek szerint. Vagy azt is hallhatod, hogy ha még 20 évesen is szűz vagy, akkor az mennyire értékes személyiséget rejt. Ez is baromság. Egy szűz lány semmivel sem értékesebb, mint egy nem szűz, a mai világban már nem ez alapján megy a párválasztás - a legtöbb esetben. Az, hogy ki mennyire értékes, mint személy, nem az határozza meg, hogy lefeküdt-e már valakivel, vagy nem, hanem az, hogy milyen, mint ember. Aztán elterjedt ez is, hogy borzasztóan fáj. Persze, biztos van, akinek nagyon fáj. De egy odafigyelő, gyengéd partnerrel, kellő tudással és odafigyeléssel közel sem lesz akkora borzalmas dolog, mint amilyennek gondolod.
2013. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Szerintem egyforma. Nekem az összes szűz csajomat úgy kellett lefognom, mert menekülni akart, pedig vékony is volt meg vaskosabb is. Ne félj, egyszer meg kell történnie, de készülj fel, hogy minden tiszta vér lesz!
2013. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább a félelem növeli a fájdalmat, de a testalkathoz semmi köze.
2013. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fájt de nem vagyok egy vékony se egy nagy viziló. :D valahol a kettő között, és nem a barátom fogott le engem, hanem én szorítottam őt de nagyon nyugtatott és gyorsan elmúlt a fájdalom :)
2013. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!