Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon szeretem a páromat, és...

Nagyon szeretem a páromat, és már együtt vagyunk egy ideje. Ő nagyon szeretné már a szexet, és már én is, csak a testem valahogy másképp reagál. Múltkor megpróbáltuk, de nagyon féltem, így nem sikerült becsúsznia. Hogy küzdjem le ezt?

Figyelt kérdés

Lehet pillanatnyilag megnyugszok, de ha már be akarja tenni, elhúzom magam. Vagy az lenne a jobb, ha hirtelen nagy erővel tenné be, amikor nem is figyelek? Mit javasoltok?

19/L


2009. aug. 29. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is figyelsz? Az érdekes.. :P Csak lazulj el..de tényleg! Mikor először feküdtem le a barátommal, feszült voltam, de emlékeztem, h mindig ezt tanácsolják, h csak lazíts, próbáld meg élvezni! Jó lesz az ne félj. Lehet az elején kicsit fájni fog, de kibírható. Petting előtte, h eléggé felizgulj, ha kell használjatok síkosítót. Ki lehet bírni, ne félj! Ha szereted a párod, akk ez egy szép élmény lesz, és remélem tényleg az is lesz! Sok szerencsét!!
2009. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, de gyorsan ne csináljátok sztem, az télleg fájna! Előző voltam.
2009. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen nagy erővel? ISTEN ŐRIZZ!!!!!!!!!!!!!!! NE!!!!! Semmiképpen! Ez a lehető legrosszabb ötlet!

Szépen, óvatosan, alapos felizgatás után - miután kitartóan dolgozott a lábaid között kézzel és nyelvvel és Te már félájult vagy - kell próbálkozni de ésszel, akár félcentinként haladva, és ha nem csak azt érzed, hogy "kicsit feszít", hanem fáj is, akkor abbahagyni. HIrtelen benyomva szörnyű élmény lenne Neked és azt egyikőtök se akarja. Ha csak kicsit feszít, az el fog múlni, és után aélvezni fogod az aktust.

2009. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásnak írom a következőt, csak ez is lehet:

egyik barátnőm imádta a barátját, és kívánta is, de mivel voltak gondjaik, ezért nem tudott benedvesedni, és fájt a betétel. Nem lehet, hogy van valami problémátok?

Vagy csak egyszerűen túl rágörcsölsz a témára? Ez lesz az első együttléted? Mert lehet ez is közre játszik.

2009. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hirtelen hogy nem is figyelsz?Ne csinálj hülyeséget.....Pont ellenkezőleg,nyugodtan lazán,sok előjátékkal....és ne kötelező feladatként fogd fel!Ha most nem megy majd legközelebb...nyugi.19 évesen sokaknak van ilyen problémája hidd el..én is leírtam már ugyanezt számtalanszor másoknak....szóval türelem.
2009. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem készültél fel rá még...

Várj és beszéljetek a dologról...

19 éves vagy, nem kell elkapkodnod...

Én várnék egy kicsit még...

2009. aug. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó, nem úgy értettem h olyan hirtelen, hogy megőrüljek a fájdalomtól, csak vmi kis pici löket kell az elején, mert még nem tág a hüvelyem, és hiába próbáltuk lassan, de úgy nem ment...nem tom mér...amugy Köszi Mindenkinek a válaszokat :-)
2009. aug. 29. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!