Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok,10-es skálán mennyire...

Lányok,10-es skálán mennyire fájt a szüzességetek elvesztése?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 12:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Ha félsz, ne csináld. Van 10 szép ujjacskád, válassz. Majd ha megértél rá, szexelhetsz. Nem kötelező.
2013. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
3-as, és nem jött egy csepp vér sem.
2013. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

És a 10-es fájdalom mit jelent és mit jelent az egyes?

10 mondjuk olyan fájdalom, mintha levágnák a kezed, az 1 meg mint egy szuri?

Attól, hogy 10-es skála, még kellene tudni viszonyítási alapot ... :-P

2013. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem jobban fájt, mint amire számítottam. Talán 8-9-es.. De tényleg mihez képest? Mert amikor eltörtem a bokám az jobban fájt.. Mivel a hüvely nagyon érzékeny, mint a férfiaknak a nemi szerve gondolhatod, hogy hogy fáj, ha átszakítják a szűzhártyát.. Neked mennyire fáj ha a péniszeddel csinálsz valami durva dolgot? Mondjuk szúrj bele egy tollat, kíváncsiságból, akkor megtudod közelítőleg.. :o) Na jó csak viccelek, de a mihez tartás végett írtam..
2013. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja bocsi lány vagy, most látom csak.. Hát akkor inkább azt mondanám, hogy egyszer túl kell esni rajta.. persze ha van megfelelő partner.. én is nagyon féltem, de én már cikinek éreztem hogy szűz vagyok, majdnem 21 voltam, és nekem nagyon fájt. De azt mondják minél idősebb valaki annál vastagabb lesz.. nem tudom, hogy ennek van-e valóság alapja??
2013. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

0.


Mondjuk én fiú vagyok :o

2013. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk olyan mintha kicsit mélyebben elvágnád az ujjad, szerintem..
2013. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt hittem, 4-5 körül mikkor szültem rá jöttem minden más fájdalmam 4 alatt van. Kivéve a darázscsípés, az egy 7-es :)
2013. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Nekem csak egy kicsit feszitett.De mi előtte pettingeltünk(ujjjjaaazottt többször is) Igy gondolom már nem voltam annyira szük,amugy nem véreztem,és teljes mértékik megbiztam a barátomba.Nagyon szerelmesek voltunk és igy szép volt az egész:)
2013. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Legyen 2-es. Nekem nem is az volt, hogy fájt, hanem inkább csak feszített. :( Nagyon szűk voltam, és rossz volt, ahogyan mozgott bennem. Semmi vér nem volt.
2013. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!