Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen óvszert ajánlotok?

Milyen óvszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,van egy barátnőm,akit nagyon szeretek és ő is engem.De én kicsit többet szeretnék,a pettingre gondoltam,de nem tudom hogy hogy mondjam meg neki,és még azt szeretném kérdezni hogy milyen óvszert ajánlanátok? Mert én a 17cm-es péniszemre megpróbáltam felhúzni egy kék zacskós Durex óvszert,sima latex condom felírattal,első próbára a péniszem fele belement,aztán nehezen sikerült felhúzni,de az utolsó igazitásoknál a pereménél(az a gyűrű szerű dolognál) úgy ketté szakadt mint annak a rendje és nem tudom mi tévő legyek.

2013. jan. 19. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is ne álmodozz
2013. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%

"16 éves fiú vagyok,van egy barátnőm,akit nagyon szeretek" persze, higgyük is el, csak vonzódsz hozzá, az még nem szerelem. ennyi évesen csak pettingelni akarsz.

35/F

2013. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
pettinghez minek óvszer? az olyan mint matchboxhoz felnit venni
2013. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
16 évesen 17 cm ne röhögtess
2013. jan. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne mond meg neki hogy hat tudod tobbet akarok hanem kezdjetek el nezni egy filmet simogazsd meg csokold meg es folytatsd ... ja es egy unalmas film legyen ...
2013. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bírom mikor mindenki mindent meg akar mondani és előre bejelenteni a párájának, az ilyen dolgok spontán szoktak történni szavak nélkül, a legtöbb esetben. Értsétek már meg.
2013. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3. óvszer ártani sosem árt.

bár, mint írta, a szakítószilárdsága csapnivaló, szóval mindegy, befőttesgumit is használhat ennyivel

2013. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:53

mi bajod? A 16 éves azért nem ovis..


Amúgy igaza van az egyik előttem szólónak, pettinghez nem kell gumi :D Egyébként meg én lányként mondom, ne "beszéld meg" vele hogy ti most pettingelni fogtok, hanem mikor kettesben vagytok, és a körülmények megvannak (nem fog titeket zavarni senki/semmi), akkor csókold meg, aztán csókolgasd a nyakát, szép fokozatosan kezd "tapizni", me ilyesmik, legyél kreatív.. aztán ha nem szeretné, akkor leállít. :D Mi is így kezdtük :D (nem állítottam le xDD ) FONTOS hogy ezt NE csináld, ha csak pár hete vagytok együtt, mert akkor azt fogja hinni hogy csak "arra" hajtasz, de ha pl. már hónapok óta együtt vagytok, akkor szép fokozatosan meg lehet próbálni. :D ha nem akarod, akkor beszélj vele, ne félj, nem fog harapni, valószínűleg ő is gondolkodik már, hogy mikor léptek tovább a kapcsolatotokban :DD

A gumit meg nem tudom, barátomnak nem valami vékony a szerszáma, a durex love jó volt rá.. Keresd meg a legolcsóbb fajtákat, abból vegyél többféle méretet és "próbáld fel", jobbat nem tudok.. Ebben lehet a pasi válaszolók többet tudnak segíteni :D

19L

2013. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

miért volt barátomnak 18 centis volt 15 évesek voltunk és jöttek a dolgokxD

de a durexbol neki jó volt a lila durex elite

és pettinghez nem kell de ha sz*pás lesz az más de szerintem nem kell még óvszer

de szép lassan fokozatosan haladjatok a pettinget elsőre finoman kérdezd meg de ha sor kerül rá dicsérgessed :)

de kérdezd meg hogy mit akar vagy megtenné e és ha nem mond hogy te vársz és reméled tudsz majd vele szép élményeken osztozni :)

2013. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
háát valami megbízható márka kéne..
2013. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!