Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen pózokat ajánlotok?

Milyen pózokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

első alkalom lesz nekem..és hát a pasim nem szűz de azért felkészült akarnék lenni:)


másik hogy azt akarja h leszopjam..de nekem vhogy nincs gusztusom erre..mi lesz ha szarul szopok? tudom h fogazni nem érdemes..:S



2013. jan. 23. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, akkor mondd meg neki. Majd ha te is úgy érzed, csak akkor csináld.

Ha a pasi nem szűz, akkor majd ő irányít, ne gondolkozz a pózokon. Gondolom ő lesz felül.

2013. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát első alkalommal ne tedd, ha nincs gusztusod mert az egészet elcseszheti. Ennyire lehet megértő. Azt tedd, ami jólesik, ha gusztustalan, inkább hagyd a szexet is vele (még), ha így ragaszkodik hozzá.


Amúgy is, petting volt már? Felizgatott, orálisan kielégített már? Ismeritek egymás testét?

2013. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ha a pasi nem szűz, akkor majd ő irányít, ne gondolkozz a pózokon. Gondolom ő lesz felül."


Nem feltétlenül (sőt, az irányítás se mindig attól függ, ki van felül). Nyugodtan közöld, melyik póz esik jól neked, hogy kényelmes. Ez mind-mind fontos, hogy a későbbiekben jó legyen a szex!

2013. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pettingeltunk egy csomószor..aztan most énis érettnek érzem magam a szexhez.

Lehet h idő után én is érdeklődnék a dolog iránt de most így első alkalomkor csak barátkozok a helyzettel:P

Egyébbként 17/L

2013. jan. 23. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha erőlteti az orált, ne tedd, várjatok még vagy legyen megértőbb. Más, ha majd magadtól kapsz kedvet hozzá! De ha "csakazért" mész bele, egy életre megutálhatod az egészet...
2013. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!
2013. jan. 23. 22:10
 7/7 anonim válasza:
ha első alkalomról van szó ak.olyan pózokat ajánlok amelyeknél kevésbé fáj ugymond, szerintem ha szeret a pasid megérti, h első alkalommal nem mehet minden, vezet majd és közben megkérdezi, h igy jó-e, nekem igy volt és igy tapasztalod ki a legjobb pózokat.a pasiknak szerintem az tetszik a legjobban ha raülsz és igy fogdoshat, gyönyörködhet benned, meg a "kutyapóz"de ezt elsőre nem ajánlom, mert fájhat!!!
2013. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!