Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a szűz srácok, akik...

Azok a szűz srácok, akik nyűglődnek, hogy szeretnék elveszteni a szüzességüket de nincs kivel, miért nem mennek prostihoz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 23:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
néhányan attól félnek, hogy a qrva kineveti őket, ha szüzek. mások pedig undorítónak tartják.
2013. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Mert a szűz férfiak értékrendjébe általában nem férnek bele a prostik. Nem akarnak lesüllyedni arra a bizonyos szintre.
2013. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
hát nemtom, ahogy én olvasgattam a kérdéseket, a legtöbb a prostit tartotta a megfelelő opciónak.. mm a barátnő fel se vetült..:D
2013. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert ahhoz guba kell, maxi sok.
2013. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ja hát igen, egyrészt nem biztos, hogy van rá pénzük


másrészt, és ez a legfontosabb: MÉG AHHOZ IS SZERENCSÉTLENEK, HOGY EL MERJENEK MENNI PROSTIHOZ. Összeesne szegény gyerek idegességébe...meg gondolom amilyen szerencsétlenek valami kannibál bordélyba kötnének ki, ahol jol lehuznák cska öket akcio meg nulla.

2013. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mi az a rettentő sok pénz, :D 10 rugóért már bőven kapsz qrvát, ha egy szende kiscsajt meg akarsz fektetni, a sokszorosát kell kifizetned: mozijegy, randik, kólácska, stb. Egy szál rózsa 1000 Ft. akkor milyen pénzről beszéltek?
2013. jan. 24. 00:15
 7/17 anonim ***** válasza:
10ezer forintuk sincs. Vagy ha van akk sajnálják azt is.
2013. jan. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
de sztem leginkább azon paráznak, hogy el kell oda menni, meg kell nyilvánulni emberek előtt, ismeretlen szituácioban, kockáztatni, hogy esetleg beégnek, és serül a kis lelkük a kudarc miatt. Ezeket nem nagyon vállalják be ezek a kis szüz srácok és csodálkoznak, hogy midnig a rövidebbet huzzák. MErt általában a pálcahuzós játék végén kullognak csak oda és a földredobodott maradék pálcákból nyulnak le egyet.
2013. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Pénz kell hozzá. A k.rvát naponta többen dugják, na így hozzá nem érek. Meg milyen már hogy egy k.rva volt az első akivel lefekszem.

A férfiaknál ez annyira nem számít de még egy egyéjszakás is sokkal jobb mint egy fizetős.

Ha valaha lesz barátnőm és megkérdezi hogy kivel vesztettem el mit mondok? Vagy hagyom abban a hitben élni hogy ő az első?

2013. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem lenne pénzem, de több elvárásom van annál minthogy prostival veszítsem el. inkább megpusztulok szüzen minthogy megcsináljak egy prostit.
2013. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!