Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azoknak a fiúk, akik nem szűz...

Azoknak a fiúk, akik nem szűz lánnyal veszítették el a szüzességüket, utána mennyivel lesz másabb a szex egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
A barátomnak pár lánnyal már volt szexuális kapocsalata, de egyik sem volt már szűz. Én viszont az vagyok, lehet, hogy emiatt neki más érzés lesz a szex, mint a volt barátnőivel?
2008. szept. 18. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a különbség, hogy idáig őt tanították - most pedig neki kell tanítania.
2008. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak ettől nincs olyan különbség, ami gondot okozna, főleg, ha szeretitek egymást.

Érdemes a fokozatosságra ügyelnetek (legalább pár alkalommal, de inkább pár hétig-hónapig csak petting - úgy is ki lehet elégíteni egymást!) - de sok pasinak ez jóval később sem okoz gondot, szép kezdése egy bensőséges kapcsolatnak akár huszonévesen is, igaz, akkor a petting-időszak, ha van is, már nem olyan hosszú, csak egy pár alkalom. Annyi különbség van még a pasi számára, hogy nem árt először óvatosnak lennie (és nem katasztrófa, ha elsőre nem sikerül), de egyrészt, ezt biztos tudja és természetesnek veszi, és az, hogy odafigyeljetek egymásra, a későbbiekben is fontos lesz.

És férfibarátaim beszámolói szerint az, hogy egy lány nem szűz, önmagában nem garancia arra, hogy jó is az ágyban (persze az, hogy valaki "jó az ágyban", szerintem 2 emberen múlik, meg egyénenként is változik, hogy mitől "jó" számára a másik ember az ágyban); ahogyan olyat is meséltek, hogy szűz lány is volt meglepően "jó".

2008. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem a kérdést.
2008. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, jogos az utolsó válaszoló állítása, tényleg elég hülyén fogalmaztam. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy az első alkalom, amikor én elveszítem a szüzességemet, akkor azt Ő is máshogyan éli-e meg, mivel szűk vagyok meg ott a szűzhártya is....

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2008. szept. 18. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A pasik szerik ha egy lány szűk,szóval ezzel nem lesz gond.De ha szeret,vigyázni fog rád, nem lesz olyan heves,mint a nem szűz barátnőivel, az elsőnél inkább az lesz neki fontos,hogy neked minél kevésbé fájjon,minél jobb legyen. Kevésbé fog magára koncentrálni,ebből a szempontból lehet ,hogy a SZEX maga kevésbé lesz élvezetes, de mint SZERETKEZÉS,talán nagyobb élményt nyújt majd neki ,mint bárki mással azelőtt! Hisz bizonyára értékeli majd, hogy Te pont neki adod a szüzességed :)
2008. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!