Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki már 19-20 évesen...

Miért ciki már 19-20 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, és szűz, de sosem éreztem ezt kínosnak. Rengeteg helyen olvasni az interneten, és hallom élőben is, hogy a velem egykorúak sőt 1-2 évvel fiatalabbak is aggódnak amiatt, hogy szüzek. Engem sosem zavart, tökéletesen jól érzem magam így is. Van amivel kitöltsem az életem. Persze nem arról van szó, hogy nem örülnék egy barátnőnek, de nem létszükségem, és az sem zavar, hogy "nem lesz elég tapasztalatom később". Ti mit gondoltok erről a témáról?

2013. jan. 26. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
ki mondta h ciki? néhány nagyokos, aki azt se tudja, h a Napot isszák-e vagy elemmel működik.
2013. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha megnézed, csak azok szerint "ciki" akik azok, és bánkódnak miatta. ezer kérdés van ezen az átkozott oldalon, amiknek a végére mindig az jön ki, hogy nem ciki, és feleslegesen rinyált a kérdező.
2013. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki! En 18/L vagyok es szuz.
2013. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azért mert ma már az a "menő" ha a lányok ordenáré ribancok a fiuk meg 14 évesen szanaszét kurják az agyukat! de ez nem így normális!a normális lányokat ez nem zavarja! és ez h te még szűz vagy csak ennyit jelent: nem arra hajtasz a lányoknál h csak megdugd és aztán h othagyd őket.
2013. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!