Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok és van egy 18...

16 éves vagyok és van egy 18 éves barátom. Többször rámhajtott de én még nem akarom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 16:28
 1/10 anonim válasza:
11%

Akard.

Hogyha nem teszed akkor vaginizmusban fogsz szenvedni , esetleg a vagina dentata nevű betegség is kialakulhat.


Egyébként 2 év nem nagy különbség , pont egészséges.

2013. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 2xSü válasza:
54%

Ez pont olyan kérdés, mint bármilyen kérdés. Kedvesem azt akarja, hogy nézzünk meg együtt egy filmet a moziban, én meg nem akarom megnézni ezt a filmet. A probléma úgy oldható meg, ha megvitatjuk, megbeszéljük, és valaki enged a másiknak, vagy ha van rá lehetőség kompromisszumot kell kötni. Ennyi. Beszéljétek meg, mond el az érveidet, akár a félelmeidet is, és vagy meg tudjátok oldani a kérdést, vagy külön utakon fogtok járni. A magam részéről azt gondolom hogy 16 évesen pont abban a korban vagy, mikor egyrészt érthető is az álláspontod, másrészt érthető lenne az is, ha pont ellenkezően gondolkodnál, és belemennél a dologba.


Meg persze a „rámhajtott” kifejezés sem egyértelmű. A szexualitásnak többféle formája van, lehet itt is kompromisszumokat kötni. Pl. a petting belefér, de a behatolással járó aktus már nem.

2013. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy még nem akarod,ha nem tud rád várni nem szeret.
2013. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Combi27 válasza:

nem tud rád várni nem szeret... pfff...

jobb ha tudod hogy hiába a szerelem ha a szex nem jó a partnerrel.38/ffi

2013. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó 16 éves gyerekről beszélünk és tiniszerelemről,ha a 18 éves srác most akar szexet válasszon korban hozzáillőt ne erőltesse,ha erőlteti akkor csak a szexre kell ennyi,más egy felnőtt kapcsolat és egy felnőtt szerelem,ugyanis ahhoz testileg is ismerni kell a másikat
2013. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Combi27 válasza:

14 éves volt az első barátnőm, én 19.Vártunk a közösüléssel addig mig ő is akarta (közel 2 évet)..addig volt "más" megoldás, pedig én is szerettem volna kicsit "beljebb" jutni..Hiába volt a nagy szerelem, mikor a szex is kiteljesedett nem volt jó..sem neki, sem nekem.(4.5 évig tartott a dolog)

Felnőtt fejjel visszanézve kár volt ennyit "vacakolni" a semmiért.Szerelem volt, szex nem.Igy nem működik egy kapcsolat, bárki hazudhat bármit..Viszont a jó szexhez nem kell szerelem :) ennyi :)

2013. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ginseng Titusz válasza:
Combinak igaza van, A szexnek, és a szerelemnek édeskevés köze van egymáshoz.
2013. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ez nem egy film.Egy filmet meg tudsz vele nézni kizárólag az ő kedvéért.Persze nem vagy köteles.

Ha úgy érzed még nem akarod ,akkor mond ezt meg neki,de semmi kép ne csináld úgy ,hogy nem akartad.Osztom a véleményt részben:"ha nem tud várni nem szeret".Szerintem:ha nem tud várni nem szeret eléggé.

A sex nem szólhat csak a behatolásról vagy végkielégülkésről.Ezek nélkül is kell tudni élvezni egymással.Sok mást is lehet csinálni ,hogy jól érezzétek magatokat egymással.Egy jó szexben benne van minden,tehát a minden amit teszel mert jó neked és minden ami teszel mert tudod ,hogy jó neki.A két érzésnek együtt kel lenni.Pár hozzászóló szerint szerint lehet jó szex kapcsolat nélkül is..valószínűleg igaz.De az nem több egy szimpla kellemes kefélésnél.Bocsi de arra nincs jobb szó és semmi köze sincs a "gyönyőrhöz" vagy egy jó érzelemdús szeretkezéshez.Igazán tökéletes szexet szerintem csak egy jó párkapcsolatban lehet elérni és kizárólag sok érzelemmel egymás iránt.Tehát így kezdődik:mondjuk nincs már rajtatok ruha mert tested minden cm-vel érezni akartad az övét...magadhoz öleled totál összevagytok bújva...és már a fellegekben vagy...érzed ,hogy ő is pontosan ezt érzi...sosem akarod elengedni ..egyszerűen úgy túl teng benned az érzelem feléje ,hogy azt gondolod már ezt képtelenség átadni...ha ezeket érzed és még tudnék mondani sokat.. akkor meg fogod tenni...én ezt nevezem tökéletes szexnek...

2013. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem próbáld korpáson hajítani egy műfallosszal és közben verd ki neki .Mindenki megkapja a magáét...;)
2013. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A válaszadók egy részét abszolút nem értem. Miért kéne 16 évesen az első tiniszerelmek egyikével feltétlenül csak szex mellett működnie egy kapcsolatnak? Hogy abortusszal végződjön a felkészületlenség okán, vagy nagy lelki tragédiákkal? 16 évesen ez még ritkán a nagy Ő, még esély sincs rá, ha valaki nincs kész, akkor nincs kész. Aki ezt nem érti, az nem barátnőt, hanem dugipajtást keres. És akkor egy 16 éves lány inkább meneküljön messzire, mert csak csalódás érheti.

Mintha később, x gyerek után vagy mondjuk nyugdíjasan is a szexről szólna minden. A frászt. Ez meghatározó, főleg a pasiknak 16-50-ig, a nőknek 20-40-ig, a többiben ez csak olyan része az életnek, mint bármi más. Egy házasság sem működik jó szex nélkül, de akkor sem, ha csak ez az egy, ami összetart, akkor garantáltan válás a vége. Sokszor van, hogy nem lehet, nem jön össze (problémás terhesség, szülés, betegség, gyerek betegsége, eltérő munkabeosztás, stb. millió oka lehet), mégsem válok el miatta.

2013. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!