Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes ettől vajon?

Lehetek terhes ettől vajon?

Figyelt kérdés
Szóval,a barátommal úgy döntöttünk,hogy már tovább lépünk a kapcsolatunkban,mert több ideje együtt vagyunk. Még mindketten szüzek vagyunk,2cm-ig volt bennem körülbelül,de nem élvezett el bennem. Csak attól félek,hogy mivel nem védekeztünk,így lehetek terhes?:S 16/L
2013. jan. 29. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj ha benned járt a farkincája akk már NEM vagy szuz
2013. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de ha beültél volna biológia órákra,akkor tudnád,hogy az vagyok. :D
2013. jan. 29. 20:41
 13/22 anonim ***** válasza:
A szűz hártya a hüvelybemenetnel van te Nagyon okos meg erkölcsileg amúgy se vagy Az
2013. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Kislányom ülj le 1-es !! Beszélgess el anyukáddal! És mutasd meg neki ezt az oldalt is. És ezt komolyan mondom. Nem volt elég érthető -- Prof. Shevy -- válasza? mindent leírt érthetően. Mi az hogy nem is "sexeltünk" Te neked mit jelent az a fogalom hogy sex? Ha nem sexeltetek akkor nem lehetsz terhes. A hüvelyi behatolás megtörtént. Kész ennyi. Nincs miről beszélni.
2013. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
bocsi de ez a válaszom nagyon rossz helyre ment. Nem neked szántam. Elnézést.
2013. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha volt pénisz a vaginádban nem vagy szűz,a szüzesség nem a szűz hártya meglététől függ,mivel az elszakadhat sport közben is.
2013. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
persze az a jó még a hormonrendszered is tedd tönkre..fél év az semmi,és csitri vagy,mellékesen már szűz sem vagy!
2013. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Én legalább nem egy buliban vesztem el a szüzességemet,hanem egy kapcsolatban..:) És vagány vagy,hogy név nélkül írod,hogy így csitri,úgy csitri,nem is ismersz! :) Feltettem egy kérdést,nem arra vagyok kíváncsi,hogy az vagyok-e,hanem hogy mennyi esélyem van rá,hogy így terhes legyek..
2013. jan. 29. 20:57
 19/22 anonim ***** válasza:
legyél csak büszke magadra..
2013. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Neked mi fájt ebben annyira?:) Szeretem a barátomat,még nem feküdtünk le,konkrétan alig volt bennem,még nem éreztük úgy..Még 1-2 hónapig nem is fogunk.. Biztos egy kib.szott k.rva vagyok. :)))
2013. jan. 29. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!