Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szeretkezésnél nem...

Első szeretkezésnél nem zavaró, amikor a lánynak átszakad a szűzhártyája és vérzik is?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni ez hogyan történik. Nem zavaró? Tapasztalatokat kérek! Hülyék kíméljenek! Fiú vagyok.

2013. jan. 31. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát édesem, ha el akarod venni vkinek, az így néz ki... Van aki alig vérzik amúgy. Tegyetek magatok alá lepedőt és jobb esetben nem azzal fogtok foglalkozni...
2013. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a legtöbb esetben vele jár, úgyhogy sok választás nincs.
2013. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavaró.Én már megszoktam a vér látványát.

Szóval egyáltalán nem zavart amikor a barátnőm is vérzett.Letörölgettem és folytattuk tovább

2013. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek vérzik. Ez nem olyan, mint amikor fóliával letakarsz egy üveget és csak úgy jutsz az üvegbe, ha kiszakítod :-D (illetve van, akinek olyan, de az műtendő betegség)

Lényegében ez csak egy -bocsánat a hölgyektől a konkrét fogalmazásért- kis gallérszerű micsoda a hüvely belső falán, ami ki van téve annak, hogy megsérül.


De tényleg szerintem az esetek jó részében semmi ilyen nem történik. Ha meg történik, hát istenem, nem kell pánikba esni.

2013. febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg így gondolkozol, addig ne vedd el egy lány szüzességét sem!
2013. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!