Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elítélendő cselekedetet tettem?

Elítélendő cselekedetet tettem?

Figyelt kérdés
Mindig szép lány voltam a visszajelzések szerint, de senkinek nem adtam oda magam szexuálisan. Viszont az utóbbi pár hétvégén más volt a helyzet. Bulik sorozata volt és elvesztettem a szüzességem egy fiúval és a többi hétvégéken mindig más fiúval voltam. Nem is értem magam, hogy miért tettem ezt. 23/L
2013. febr. 3. 15:45
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
szerintem elég hülyeség volt..de te tudod :S
2013. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 spongyabob8 válasza:
19%
egy ribanc lettél:S sajnálom..:/
2013. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Más ne érdekeljen csak saját magad.Ha elítéled ezt,hát változtass rajta.
2013. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagy. Igazán lehetne ennél több eszed.
2013. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 fospuska ***** válasza:
100%
berúgsz, kontroll elmegy. én visszavennék,hamar besorolnak a retkek közé. sokat dugni úgy is lehet,hogy ne terjedjen el a híre.:)
2013. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Élvezd az életet:)
2013. febr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)
2013. febr. 3. 15:51
 8/18 anonim ***** válasza:
Miért ítélnénk el? Felvállalod magad itt, ha élőben is ezt teszed, akkor nagy vagy. Csak éled az életed. :) Bár velem is lefeküdnél :D
2013. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt magadnak kell tudnod. Ha úgy gondolod, hiba volt, ne tedd többet. Egyébként pedig magánügy.
2013. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

hülyeség hogy ribanc vagy :D amíg az érzelmeidre hallgatsz és nem pedig a pénzszerzés a célod addig senki se nevezhet k.rvának. legfeljebb annyit lehetne rád mondani hogy könnyen esel szerelembe.


elcsábít egy pasi, érzelmet érzel iránta, vagy csak simán tetszik neked, akkor mi tart vissza? Miért ne feküdhetnél le vele? Élj a mának, élj magadért, ne foglalkozz vele hogy az elb.szott társadalom mit gondol. szabad vagy!


23 évesen épp itt az ideje hogy belevesd magad az életbe. Persze csak ésszel, ne feküdj le minden jött-ment részeg pasival, csak azzal aki iránt vonzalmat érzel. És ha egy férfi vonzalmat tud kelteni egy nőben akkor meg is érdemli hogy sikere legyen.


Bőven ráérsz még elkötelezni magad, inkább most szórakozz, mint majd később, család mellett. Ne halj meg úgy, hogy sose éltél.

2013. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!