Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire elítélendő " nem a...

Mennyire elítélendő " nem a pasiddal" lefeküdni elősször?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek akivel kavarunk, összejönni nem fogunk legalább is elég kicsi a valószínűsége:D Találkozgatunk és így "szórakozgatunk".. Engem teljesen beindít, de azt mondják, hogy ha rögtön nem is de később meg bánnám hogy nem szerelmesen feküdtem le valakivel.. De ennek ellentetjét is hallottam:) Szerintetek?
2012. febr. 13. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kell tudnod. ha le akarsz feküdni vele, le is fogsz, tök mindegy mit mondunk.
2012. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

nem feltétlen..

minden véleményt meghallgatok. csak értelmes legyen:)

miért jobb/jó így vagy miért rosszabb..

2012. febr. 13. 18:30
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Igaza van. Majd ha szerelmes leszel valakibe akkor megbánod.
2012. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért jobb szerelmesen, mert tele van érzelmekkel.
2012. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jó csak úgy durrbele dugni is, de ha a szerelmeddel csinálod, pláne először, egy rettentő nagy pluszt kapsz mellé. Avagy lehet finom a kakaópor magában, de egy tejszínhabos tortában mégiscsak teljesebb.
2012. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
de jó a hasonlat!:D
2012. febr. 13. 18:39
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Leszarom mit csinálsz, a te életed;)
2012. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki sokkal jobban járna, ha kevesebbet foglalkozna, hogy ki szerint mi a ciki, gáz és elítélendő. Magadnak akarj megfelelni.

Bár inkább úgy látom, hogy téged nem is ez érdekel igazán, hanem hogy megtedd-e. Szerintem ezt neked kell eldönteni. Ha idejöttél megkérdezni, akkor valószínűleg nem vagy biztos benne, tehát szerintem ne tedd. De ezt csak te tudhatod.

Amit viszont többen is írtak, hogy szerelmesen tényleg sokkal nagyobb élmény, és sokan vannak akik később megbánják, ha nem a barátjukkal vesztették el.


Sok sikert!

2012. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy 13-15? mert akkor még várjál
2012. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem fogod megbánni csak elindulsz szexuálisan egy olyan irányba ,hogy könnyen használgatható leszel meg nehezen fogsz nemet mondani tudni . Ez tök poén egy ideig csak pár kapcsolatba bele szól nagyon durván .Nekem is ilyen múltal van asszony és kb a szerelem az ami miatt igazán van bizalom mivel eleve ha a férfiak azt látják könnyű árú cikk vagy akkor azok a pasik akik komolyan vennének egyébként azok nem fognak veled törődni . Én szerintem nem éri meg ez egy nőnek ,de a te döntésed . Én csak azt mondom ha az érzelem nélküli utat most elkezded az olyan mint a kábítószer tönkre teheti az életed .
2012. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!