Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-Lányok! Egy férfinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok! Egy férfinál hogyan lehet észrevenni, ha igazán szeret egy nőt?

Figyelt kérdés

Valami külső jel?

Esetleg megnyílik egy nőnek? Vagy a szeméből is ki lehet olvasni? Esetleg van olyan, mikor be is vallja?

És még valami: ha egy nő szerelmet vall egy férfinak, azt csak akkor fogadja el a férfi, ha a nő csinos és mindenre kapható? Vagy a fiúknál/nálatok, fiúk ez hogy van?

Nemet írjatok, légyszíves! Köszönöm!


2012. febr. 4. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinél a tettei beszélnek. Az, hogy "szeretlek" náluk nem bír olyan nagy jelentőséggel, mint egy nőnél. Ha sok áldozatot, kellemetlenséget vállá a nőért, vagy sok dologról lemond miatta, akkor szereti.
2012. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is csak azt tudom mondani,hogy a cselekedeteiből látszik.
2012. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmes férfi pupillája kitágul, érdeklődést mutat a nő dolgai iránt, igyekszik vele minden nap vmilyen módon kommunikálni.

És valóban áldozatot hoz érte, segít neki stb.

2012. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oda figyel rád, lemond dolgokról, pl. megszokott sörözések, a barátokkal, vagy el visz téged is. Konkrét tettekkel. És mikor meg ölel, meg csokol, stb. ezt azért te is érzed.
2012. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát értem vállal egy két kellemetlenséget.

Az is érdeklődésnek és kommunikációnak számít, ha hosszasan a szemembe néz és közben egy mosolyt is megejt?

2012. febr. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!