Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex olyannal akivel...

Első szex olyannal akivel tudom hogy nem ő az igazi?

Figyelt kérdés
Mert ugye azt mondják, hogy "Olyannal tedd meg akiről tudod hogy ő lesz az igazid" meg ne siesd el. Én 23 éves vagyok és szűz. Nem siettem el :D és most tetszik valaki. Tudom, hogy nem vele fogom leélni az életem, de jól érzem vele magam, ő az első olyan aki tényleg érdekel. Gáz lenne ha megtenném vele ha ő is akarná? Lány vagyok.
2013. febr. 3. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Jah majd jönnek a szövegek h megbánod majd meg miegymás , hát nem tudom ahogy te érzed.

Számomra sem ő volt anno az igazi de a szex nagyon jó volt.

2013. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy TE érzed, ne más mondja meg, felnőtt vagy már. :)
2013. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nekem azt mondta a pasi, akivel először lefeküdtem, hogy tökmindegy, hogy az első lesz különleges vagy a sokadik. És ebben kicsit igaza volt...

(Hát azt leszámítva, hogy 14 voltam, ő közel a 30hoz és egy kocsi hátsó ülésén történt... )


Már nem vagy naiv kislány. Valószínűleg megbánni se fogod. Döntsd el, hogy milyen értéket képvisel számodra a szüzesség, és mérlegelj. Szerintem nyugodtan érezd jól magad.


23/l

2013. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk amikor én elvesztettem szerelmes voltam a srácba(18 voltam),és nem terveztem,hogy hamar lefekszem vele,még is sikerült az első hónapban,mert szerettem,és elhitette velem,hogy ő is engem.Na a lényeg,hogy nem ő lett nekem a nagy ő,de viszont kedves volt és óvatos az első szexnél,tudta,hogy még szűz vagyok.Ahhoz képest,hogy csak a szexre kellettem neki,nem bántam meg annyira,hogy ő volt nekem az első,mert kellemes élményként maradt meg bennem.Annyiban fontos az első alkalom,hogy az első szexuális élmény teszi le a szexuális életed alapját.

Egyébként nem vagy már kislány,és ha ezzel a fiúval akarod elveszteni,akkor tedd meg :)

Ja és külön gratulálok ahhoz,hogy ilyen sokáig sikerült megőrizned az ártatlanságod,a mai világban az a divat,hogy már 14-15 évesen elveszítik,amit nagyon nagy hülyeségnek tartok!!


23/N

2013. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt tettem 18 évesen, amire te készülsz, és ha azt mondom hogy k*rvára megbántam, akkor nagyon finom vagyok..:(( Ugyanis utána megérkezett az első olyan fiú akivel most is együtt vagyunk, és akivel tökéletes lehetett volna minden, nagyon bánom hogy nem vele tettem meg elsőként :(( Ha egy kicsit még vártam volna... magamban ugyan őt tartom az elsőnek az életemben, habár tudom hogy nem vele volt az első, érzelmileg mégis csak hozzá köt. De hát azt csinálsz amit akarsz, te is felnőtt vagy:))
2013. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy ehhez eléggé bízol benne és akarod, akkor miért ne. Az első szexben szerintem az a lényeg, hogy kb jól érezd magad, semmiképp se sérülj (lélekben), tapasztalj egy kicsit. Persze ha már elsőre őrjítő, az tök jó, de ha nem, akkor sem tragédia. Legyél túl rajta és érezd azt, hogy ebben még máskor is benne lennél :-)


Ha már tudsz valahogyan hozzáállni az egész szex-kérdéshez, onnantól az számít, hogy megtaláld azt, akivel igazán jó és azt minél gyakrabban csináld :-P


25/F

2013. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!